מה חשוב בעת הכנה למרתון?

academy-5931070_640

לא כולם יודעים אך הכנה למרתון היא לעיתים הרבה יותר קשה וגם הרבה יותר מורכבת מהמרתון עצמו. זאת בגל שאם המרתון נמשך יום אחד בלבד, הרי שההכנות לקראת המרתון וכל האימונים הנדרשים לקראת המרתון עשויים לארוך הרבה הרבה מאוד זמן. זה כולל את כל סוגי הספורט עליהם חייבים להתאמן כאשר בכל אחד מהם יש להשקיע שעות ארוכות וימים ארוכים וברבים מהמקרים מדובר אף על חודשים ארוכים שעשויים להגיע אף לחצי שנה. כך שיש חשיבות רבה לאימונים כמו גם להכנות אשר לקראתם ויש לשים דגש על התמקדות בענפי הספורט הרצויים.

הכנה למרתון – כל מה שצריך לדעת

כאשר אתם מתחילים לעבוד על הכנה למרתון אתם חייבים לשים לב למספר דברים חשובים על מנת שההכנות שלכם אכן יישאו פרי ואתם תצליחו להגיע רחוק בתחרות.

אז מה זה בעצם כולל? כדאי שתקראו את הטיפים הבאים שלנו אשר אלו סייעו לכם להגיע אל המרתון כאשר אתם מוכנים היטב.

  • הכנה למרתון כוללת שינוי בתזונה – יש כאלה שלא מייחסים לכך חשיבות מספקת, אך חובה לשים דגש על כך. התזונה היא מרכיב חשוב מאוד לקראת האימון. זאת על מנת שהאימון אכן יצליח להוביל לחיזוק השרירים והעלאה של הנפח שלהם. 
  • הכנה למרתון כוללת אימונים אינטנסיביים – האימונים חייבים להיות קבועים ואינטנסיביים בלי לחפף או לדלג. רק כך אפשר יהיה להגיע למרתון מוכנים כמו שצריך.
  • הכנה למרתון כוללת העלאת נפח השריר – נפח השריר זה דבר שיש להשקיע בו. אימונם ותרגילי כושר שיעשו את זה יובילו להצלחה רבה יותר באימון ואחר כך גם בתחרות.

הכנה למרתון כוללת השקעה בלי חשבון – יש להשקיע בלי חשבון. אין סוף להכנה. רק כך תקצרו את פירות ההצלחה. מידע נוסף באתר https://privatecoaching.co.il/

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חליפות לאב ולאחים של הכלה
אירועים
makub

חליפות לאב ולאחים של הכלה

אם שאלתם את עצמכם מה אתם עתידים ללבוש בחתונה של הבת שלכם, התשובה בוודאי תפתיע אתכם. אתם תהיו מאד קרובים למה שהחתן שלה עתיד ללבוש.

קרא עוד »
השתלת שיער בטורקיה
בריאות
makub

השתלת שיער בטורקיה

זה ממש לא סוד שבשנים האחרונות, טורקיה הפכה להיות בירת השתלות השיער העולמית. מידי שנה (גם במהלך משבר הקורונה) מגיעים לטורקיה אלפי אנשים מכל העולם

קרא עוד »