מה חשוב בעת הכנה למרתון?

academy-5931070_640

לא כולם יודעים אך הכנה למרתון היא לעיתים הרבה יותר קשה וגם הרבה יותר מורכבת מהמרתון עצמו. זאת בגל שאם המרתון נמשך יום אחד בלבד, הרי שההכנות לקראת המרתון וכל האימונים הנדרשים לקראת המרתון עשויים לארוך הרבה הרבה מאוד זמן. זה כולל את כל סוגי הספורט עליהם חייבים להתאמן כאשר בכל אחד מהם יש להשקיע שעות ארוכות וימים ארוכים וברבים מהמקרים מדובר אף על חודשים ארוכים שעשויים להגיע אף לחצי שנה. כך שיש חשיבות רבה לאימונים כמו גם להכנות אשר לקראתם ויש לשים דגש על התמקדות בענפי הספורט הרצויים.

הכנה למרתון – כל מה שצריך לדעת

כאשר אתם מתחילים לעבוד על הכנה למרתון אתם חייבים לשים לב למספר דברים חשובים על מנת שההכנות שלכם אכן יישאו פרי ואתם תצליחו להגיע רחוק בתחרות.

אז מה זה בעצם כולל? כדאי שתקראו את הטיפים הבאים שלנו אשר אלו סייעו לכם להגיע אל המרתון כאשר אתם מוכנים היטב.

  • הכנה למרתון כוללת שינוי בתזונה – יש כאלה שלא מייחסים לכך חשיבות מספקת, אך חובה לשים דגש על כך. התזונה היא מרכיב חשוב מאוד לקראת האימון. זאת על מנת שהאימון אכן יצליח להוביל לחיזוק השרירים והעלאה של הנפח שלהם. 
  • הכנה למרתון כוללת אימונים אינטנסיביים – האימונים חייבים להיות קבועים ואינטנסיביים בלי לחפף או לדלג. רק כך אפשר יהיה להגיע למרתון מוכנים כמו שצריך.
  • הכנה למרתון כוללת העלאת נפח השריר – נפח השריר זה דבר שיש להשקיע בו. אימונם ותרגילי כושר שיעשו את זה יובילו להצלחה רבה יותר באימון ואחר כך גם בתחרות.

הכנה למרתון כוללת השקעה בלי חשבון – יש להשקיע בלי חשבון. אין סוף להכנה. רק כך תקצרו את פירות ההצלחה. מידע נוסף באתר https://privatecoaching.co.il/

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
makub

היקבים המובילים בישראל

פריך. אדמוני. מגובש. השמות בהם משתמשים לתיאור טעמו של היין, יכולים לגמרי ליצור שפה חדשה. שפה המיועדת לייננים וחובבי יין. למרות שצריך לכרוע ברך ולהודות

קרא עוד »
טיפים לבחירת מדביר
בית וגינה
makub

טיפים לבחירת מדביר

רוצים להיפטר מהמזיקים בבית אחת ולתמיד? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור מדביר מקצועי שיוכל לרסס בביתכם ולדאוג לכך שבתוך זמן קצר כבר לא

קרא עוד »