מה חשוב לבדוק כשבוחרים תאורת קמפינג נטענת?

אינספור מטיילים יוצאים לטייל בארץ ישראל מדי שבוע. עכשיו כשמזג האוויר נעים ונוח הטיולים מאפשרים לינה בחוץ ועריכת קמפינג. מי שנוהג לעשות קמפינג ויודע כיצד לתפעל קמפינג ודאי מכיר את הפרטים הקטנים שיש לדאוג לגביהם כאשר מקימים את הקמפינג לקראת חשיכה ויודע כמה חשובה תאורת קמפינג נטענת

לא יודעים מה לבדוק כשבוחרים תאורת קמפינג נטענת? הנה מה שאתם צריכים לחפש

חוזק התאורה

כשאתם מחפשים אחר תאורת קמפינג נטענת, אתם רוצים לדאוג לכך שלתאורה יהיו כמה מצבי חוזק. לא תמיד תרצו להשתמש באור בוהק של פנס ודווקא תרצו עור מעומעם יותר שנעים לשבת על ידו או אפילו לחפש איתו דבר מה באוהל החשוך. כמה רמות של תאורה יהיו חיוניות עבור קמפינג מוצלח כפי שאתם מתכננים. 

פנס לד

אמנם אתם מחפשים תאורה שתאיר את כל שטח הקמפינג ותעניק אור לכל מי שנמצא, אך לפעמים תהיו צריכים דווקא את תפקודו של הפנס בכדי להאיר למרחק או לחפש משהו בחושך מוחלט. פנס המאיר בחוזקה עבור חיפושים גם הוא חיוני לקמפינג ובמקום להחזיק שני מכשירים שעושים את אותה הפעולה רק בדרך שונה, חפשו את התאורה שמחזיקה את שניהם באותו כלי.

מרחיק יתושים

מכיוון שאתם בקמפינג, אי שם בחוץ, זה רק עניין של זמן עד שיגיעו אליכם היתושים. ואם אתם לא רוצים להתחיל להתמרח בחומרים דוחי יתושים, אתם תרצו לדאוג שיש לכם מכשיר שמרחיק את היתושים מכם. ישנן תאורות קמפינג נטענות שמאפשרות גם הפצת חומר שדוחה יתושים בסביבה בה אתם יושבים. 

לסיכום,

קמפינג הוא חוויה מדהימה אם חושבים עליה מראש ומגיעים אליה מוכנים. תאורת קמפינג נטענת יכולה לשנות את כל האווירה ולסייע בכל מיני מצבים לפי הצורך האישי שלכם.