מה המינון הרצוי לצריכת ספירולינה?

אם אתם רוצים להתחיל להקפיד על אורח חיים בריא, יש כמה שלבים שעליכם לעבור בדרך לשם. 

אנשים רבים מסתכלים על אנשים שמקפידים על אורח חיים בריא וחושבים שהם אולי מסכנים קצת, כמה טעמים הם מפסידים, זה אמנם נכון שמי שמקפיד על אורח חיים בריא לא יוכל להנות מפיצה מלאה בגבינה צהובה שומנית או המבורגר, אולם הוא מרוויח במקום איכות חיים. 

איכות חיים זו רמת החיים שאתם חיים בה. האוכל שאתם מכניסים לגוף יקבע את הבריאות שלכם, את רמת התפקוד היום יומית שלכם.

בנוסף, גם מי שמקפיד על בריאות יכול להנות ממגוון גדול של טעמים ומאכלים שעשויים בצורה בריאה.

אז כחלק מהתהליך היינו ממליצים לכם לבחור ברשימה של מזונות על שאתם צורכים באופן קבוע, אחד מהם הוא כמובן הספירולינה. מהו המינון הרצוי? מה טוב בספירולינה? המשיכו לקרוא כדי לדעת לקריאה אודות יתרונות הספירולינה

המינון הרצוי לספירולינה:

כפי שאמרנו, מזונות על מאפשרים לכם לצרוך כמות קטנה של אוכל, אולם באותה העת לתת לגוף שלכם ערך תזונתי גבוה מאוד. 

הספירולינה למשל מכילה כמות גדולה של חלבון כמעט 50% מה שאומר שאם אתם צורכים 100 גרם יש לכם כבר כ-45 גרם חלבון בגוף ואתם קרובים מאוד למכסה היומית של החלבון שהגוף צורך שזה בערך גרם לכל קילו ממשקל הגוף שלכם, אם אינכם עוסקים בפעילות ספורטיבית כל שהיא. 

אולם הטען של הספירולינה אינו משהו בלשון המעטה ולכן, מומלץ לצרוך אותו בכמוסות בהם יש אבקת ספירולינה טבעית. מומלץ לצרוך 6 כמוסות ביום בעלות ריכוז גבוה. 

לסיכום וסיום שמירה על אורח חיים בריא בשילוב של מזונות על באוכל שלכם, יהפוך אתכם לחיוניים יותר במהלך היום וישמור על הבריאות שלכם לאורך זמן. מידע נוסף באתר לייב ספירולינה