מה עו"ד הסכם ממון יכול לעשות עבורכם?

ישנם מקרים רבים בהם יהיה עלינו לפנות לעורך דין להסכמי ממון, מקרים מסוג זה יכולים להגיע בכל שלב בחיים והסיוע מעורך הדים יכול להיות קריטי ביותר במצבים מסויימים עד כדי כך שאין לעסוק בהם כלל וכלל ללא כל סיוע מעורך דין. במאמר הבא הבאנו עבורכם 3 מקרים בהם חשובים שעורך דין להסכם ממון יכול לעשות עבורכם.

חתונה.

היום המאושר ביותר בחיינו או בחיי האישה (תלוי את מי שואלים) זהו גם יום חשוב מאוד מסיבה נוספת והיא הסכמי ממון. כאשר הזוג המאושר רוצה להתחתן חותמים על חוזה בין שני הבני זוג המגדיר את הסכמי הממון בים השתיים כך שאם הזוג יחליט להפירד ביום מן הימים כל אחד יוכל לקבל את החלק שלו מהחשבון המשותף ולהמשיך בדרכו בחיים.

גרושין.

דבר נוסף שעורך דין הסכם ממון יכול לעשות עבורכם ציינו בסעיף הקודם בהקשר אחר, כאשר אותו זוג מאושרים מהסעיף הקודם בוחר להתגרש. גם בעת גירושין, עורך דין הסכם ממון יכול לעשות עבורכם את התליך המשפטי, לבחון ולבדוק מה הוא הסכום הכולל של שני בני הזוג יחד ומה מגיע לכל אחד כאשר החליטו לפרק את החבילה לקחת כל אחד מבני הזוג לשעבר את מה שמגיע לו מביחנת כסף ורכוש שהיה משותף ולהמשיך בדרכם בחיים בנפרד.

צוואות וירושה.

גם בעניין שהוא אינו בין שני בני זוג אלה בין אחים או בני משפחה בנושאים כמו צוואה או ירושה עלולות להתעורר מחלקות רבות לגבי חלוקת הירושה בין בני המשפחה. במקרים כאלה עורך דין הסכמי ממון כמו שלמה לוי יכול לעשות עבורכם את החלוקה ובעזרת בקיאות בחוקה ואמונה בצדק יכול עורך הדין לסייע ולקבוע מה הוא נתח הסכום שאליו כל אחד מבני המשפחה זכאי.