מה הם ספרים דיגיטליים?

יצאתם לחופשה לא מתוכננת ורק חלמתם על הרגע בו תשכבו בחוף הים עם הספר האהוב עליכם ביד, אך בגלל שמדובר על חופשה מעט לא צפויה שכחתם לארוז במזוודה את הספר שכל כך חיכיתם לקרוא. תחושת הפספוס יכולה להיות גדולה, אך תוכלו להימנע ממצב כזה בעתיד אם רק תחליטו להשתמש בספר דיגיטלי אותו אפשר לקרוא בכל מקום ומכל מכשיר דיגיטלי שיש לכם.

בעידן הדיגיטלי של היום גם עולם הספרים עבר מהפיכה והתייעלות, ולכן כדאי לדעת הכל על מהותם של ספרים דיגיטליים

כל מה שכדאי לדעת על ספרים דיגיטליים

ספרים דיגיטליים מעניקים דרך חדשה לקריאת ספרים ללא תלות בהחזקה ונשיאה של ספרים פיזיים. לעתים קרובות הם נחשבים כתחליף יעיל ונוח לספרים מודפסים. אפשר לומר כי הספרים הדיגיטליים של היום הם סוג חדש של תוכן. הם לא כמו ספרים מודפסים, כך שניתן להעביר אותם למשתמש הקצה באמצעות מכשיר דיגיטלי כלשהו. מכשירים אלו יכולים להיות טלפונים ניידים, טאבלטים, מחשבים או כל מכשיר אחר המחובר לאינטרנט ויכול לקרוא קבצים אלקטרוניים או קבצים המאוחסנים במחשב.

ספר דיגיטלי הוא צורת ההוצאה החדשה ביותר. יש לספרים הללו גישה שונה למודל הוצאת הספרים המסורתי. במודל הספר הדיגיטלי החדש הזה, מחברים מקבלים תשלום עבור עבודתם ולא עבור הספר כולו. באמצעותם אפשר ליהנות מדרך מדהימה ונוחה לשתף תוכן עם הקוראים, והם יכולים גם לעזור לסופרים ומחברים להגיע לקהלים חדשים.

הוצאה לאור של ספר דיגיטלי

הספר הדיגיטלי הוא דרך חדשה לפרסום והפצת מידע. זה מאפשר לקוראים לגשת לתוכן ממספר מקורות בו-זמנית, ללא צורך בקניית ספר מודפס מחנות ספרים פיזית. ניתן לומר כי ספרים דיגיטליים הם עתיד ההוצאה לאור. הם מורכבים מתוכן דיגיטלי, עטיפת ספר וגרסה דיגיטלית של הספר. ספר דיגיטלי הוא גרסה דיגיטלית של ספר פיזי. יש לו את אותו תוכן, אבל אפשר לראות אותו בכל מסך ולקרוא אותו על ידי כל אחד. למידע נוסף ספרי ניב