איזה גלשן כדאי לתלות על הקיר?

באלנס בורד (לוח איזון) הינו גלשן המיועד לאימוני יציבה, שמירה על שיווי משקל, כושר גופני ועוד. הוא תורם רבות גם לריכוז ולאימון תאי המוח.  ניתן למצוא גלשנים כאלו מסוגים שונים המותאמים לצרכי המשתמש בהם. בוחרים אותו על פי מבנה גוף, גובה משקל וכדומה. יש גדולים בעלי עובי של 18 ס"מ ודקים יותר בעובי של 16 מ"מ. אלו עם הנפח הגדול מתאימים לאנשים גדולים וגבוהים ולהיפך. הגלשן מגיע בשני חלקים. האחד הוא הלוח והשני הוא הגליל שעליו מניחים אותו בעת התרגול. נשאלת השאלה – איך כדאי לאחסן אותו? על מעמדים מיוחדים? או האם כדאי לתלות אותו על הקיר?

אחסון

רבים מעדיפים לתלות את הלוח על הגיר מכמה סיבות. הראשונה היא כי כך הוא נשמר היטב. האחרת היא לנוי כי יש גלשנים יפים מאוד ובעלי מראה אטרקטיבי וספורטיבי. השלישי היא שהעיסוק יכול להיות בהחלט מקור לגאווה. כאשר הוא מצוי מול העיניים אזי גם מקבלים תחושת סיפוק. אפשר לתלות כל גלשן על הקיר כולל הארוכים בתנאי שהם מקובעים היטב אליו ולא עלולים ליפול. קל מאוד לשלוף אותו מהקיר להתחיל באימונים ולאחר סיומם להחזירו למקום. 

פעילות חשובה

הפעילות על הגלשן חשובה מאוד והיכולת לתרגל יציבה נכונה עליו עשויה לתרום לפעילויות ספורטיביות נוספות כמו  סאפ, סקייטבורד, קארבר, קייטסרף הנעשים במים, בשלג, על הקרקע וכדומה. התרומה היא גם לפעילות יוגה ופילאטיס הדורשות כושר ריכוז גבוה. במהלך כל אימון מחזקים את שרירי הליבה כולל רגליים, גב ובטן. מעבר לכך שמדובר על פעילות מספקת וחווייתית לשעות הפנאי. מומלץ לרכוש אצל משווקים ידועים אשר רוכשים אותם מיצרנים בעלי מוניטין. גלשן איכותי יחזיק מעמד זמן ארוך עם בלאי מופחת. למידע אודות אינדובורד