צילום חתונה – כמה טרנדים שכדאי לכם להכיר

בתחום צילום החתונות יש טרנדים שונים אשר מרעננים את התחום, ומאפשרים לנו להפיק תמונות מאלפות בסגנונות מיוחדים במינם. בואו והכירו את הטרנדים העכשוויים שיעזרו לכם ליהנות מתוצאות נפלאות ומזכרות מקסימות לאירוע שלכם.

טרנדים בתחום צילומי חתונה

  • וינטאז' – בכל תחומי החיים יש בשנים האחרונות נוכחות רבה לסגנון הוינטאג'. מדובר על עיצוב בניחוח עתיק יומין, כזה ששואב אותנו לאחור לתקופה עתיקת יומין. גם בתחום האירועים יש הרבה מאוד עיצובים עתיקים אשר ממלאים את האירוע בניחוח קסום של פעם. גם התמונות עשויות לחתור להשרות את האווירה הזו. באמצעות אביזרים מתאימים ושיטות צילום נכונות, כל תמונה עשויה להראות כמו יצאה מתוך ארכיון קדמון.
  • אביזרים – בעידן הנוכחי יש שימוש רב באביזרי צילום שונים אשר מאפשרים לנו לעצב את הסביבה וכך להשיג תמונות מרהיבות עין. מדובר על עיצוב נכון של הלוקיישן כדי ליצור תמונה מוצלחת שמשלימה את הקשר בין המצולמים והמקום בו מבצעים את התמונה.
  • תאורה – יש מגוון רחב של אפקטים לתאורה. כידוע, שיטת התאורה משפיעה משמעותית על התמונה ועל האווירה שהיא משדרת. מסיבה זו ניתן לגוון בשיטות התאורה, ולשלב תאורה טבעית לצד אמצעי תאורה מקצועיים המשרתים את הצלמים בנישת האירועים.
  • עשן – תמיד מחפשים במה לגוון ואיך לרענן את האווירה ואת המראה. באמצעות עשן של סיגריות חשמליות מצליחים למלא את התמונות בעשן שנותן לכל תמונה מראה ייחודי ואווירה שונה ושוברת שגרה.
  • התאמה לאופי האירוע – בכל אירוע צריך הצלם לזרום עם הנוכחים ובמיוחד עם החתן ועם הכלה. ולהתאים את סגנון התמונות לפי האופי שלהם, הסגנון של האירוע ועם כל העיצוב ופריטי הלבוש שנוכחים במקום. גם האביזרים יותאמו כדי להשיג את המראה המושלם שסוגר את המעגל מבחינת צבעים וסגנונות עיצוב. כמובן שבשנים האחרונות לצד צלמי הוידאו והסטילס סביר כי יהיה בצוות גם צלם מגנטים.
  • תמונות חוץ – משלבים לצד צילומי האירוע שנערכים באולם או בגן האירועים, גם צילומי חוץ. אלו נערכים בחורשה, בפארק מעוצב או בגינה מטופחת. צילומי החוץ מאפשרים לנו להפיק תמונות נפלאות אשר אמנם לא צולמו באירוע, אבל הם בהחלט ילוו אותנו לנצח ויזכירו לנו את האירוע.

כבר נשואים? חפשו עכשיו צלם לברית!