רוצים לבנות מודלים לעיצוב פנים?

הביקוש הער לשירותיהם הטובים של מעצבי פנים, אדריכלים, אדריכליות וכיוצא באלה, מעיד על חשיבות המקצוע. אך מסתבר כי לפעמים, אנשים שרוצים לחדש את הבית, לשפץ אותו או לארגן אותו מחדש, מחליטים לנסות עיצוב פנים בגישה עצמית. בין אם אתם סטודנטים לאדריכלות ועיצוב פנים ובין אם אתם רוצים לבנות מודל לעיצוב פנים של בית חלומותיכם, קבלו דגשים חשובים ביצירת מודלים לעיצוב פנים. 

הכינו שרטוט עם קנה מידה 

בניית מודלים לעיצוב פנים איננה משהו שמגיע עם "הוראות הפעלה" מוכנות מראש. זו לא הרכבת רהיט מאיקאה, שמגיע עם שרטוטים והנחיות. אולם, בנייה של מודל לעיצוב פנים בהחלט תתנהל טוב יותר, אם תכינו לעצמכם את ההנחיות. במילים אחרות, בעזרת דפדפת או דף שרטוט מקצועי הכינו שרטוט של המודל. 

רמת פירוט גבוהה

הכינו את השרטוט ברמת פירוט הולכת ועולה, עם התקדמות מהסקיצה הראשונה לעבר שרטוט סופי. שימו לב כי השרטוט שיעזור לכם בבניית המודל צריך להיות עם קנה מידה נכון. רשמו את מידות החדרים השונים, סמנו את מיקום וגודל החלונות, הדלתות וכל הפתחים, שרטטו אם קיים גרם מדרגות וכן הלאה. 

לוח קפאה הופך לאבני הבניה שלכם 

לצורך בניית מודלים לעיצוב פנים הצטיידו במספיק לוחות קפאה. הלוחות הללו מיוצרים במידות סטנדרטיות וברמות עובי רצויות. את הלוחות הללו אתם תוכלו לחתוך על מנת להפוך אותם לאבני הבניה שלכם. חיתכו את הלוחות באמצעות סכין חיתוך מקצועית. כמובן, טוב תעשו אם לפני החיתוך תסמנו היכן מופיע חלון, דלת וכו'. 

הכניסו אלמנטים לעיצוב פנים 

כשהמבנה של המודל מוכן, השתמשו באלמנטים לעיצוב פנים. לדוגמא, גופי תאורה, רהיטים כגון פינות אוכל וכיסאות, כלי מטבח, אמבטיה וכדומה. כך מקבלים המחשה מושלמת לעיצוב הפנים.