מדבקות קיר לנוער – איפה ניתן לרכוש אונליין?

עיצוב חדרי ילדים, גנים, בתי ספר ומועדונים לילדים ונוער הינו דבר חשוב ביותר שנותן תמריץ לילדים ובני הנוער לשהות במקום ולהפיק את המירב ממנו. עיצוב של חדרים וקירות הכיתות יכול להיעשות במגוון דרכים, בהם גם פלקטים, פוסטרים, מדבקות קיר ויצירות תלויות מהתקרה ומהקירות. החשיבות שלהן הינה רבה ומשפיעה על נפש הילד ברמה משמעותית. כל מסגרת או משפחה חייבת לבחור עבור הילדים את התכנים המתאימים ביותר הן מבחינת השקפת העולם והן מבחינת תיאום התכנים עבור אותה שכבת גיל.

מה הם הנושאים של המדבקות או הפלקטים?

בהתאם לרמתו, הבנתו ושכבת גילו של הילד, תוכלו למצוא אונליין באתר https://yaldutmetuka.co.il/ שפע של מדבקות, פלקטים ועוד מגוון פוסטרים וציוד לקישוט מסגרות ילדים ונוער. אפשר למצוא מדבקות עם ציורים בהירים, צבעוניים ומרהיבים של ילדים משחקים, בעלי חיים, משפטים חשובים לחיים ועוד מגוון נושאים. אם אתם אחראיים על עיצוב גן ילדים או בית ספר יסודי, סביר להניח שתרצו לכסות מגוון נושאים הנלמדים במהלך השנה כמו חגים ומועדים, ענייני מוסר ואנושיות בסיסיים, רשימת נושאים נבחרים מתוך פרספקטיבת חיים של ילד ועוד.

האם אפשר לרכוש אונליין וכמה זה עולה?

האם אפשר להשיג מדבקות קיר לנוער ולילדים דרך האינטרנט? וודאי! היום אפשר למצוא מגוון גדול ואיכותי של מדבקות קיר ופלקטים ססגוניים ומרהיבים בגדלים שונים. המחיר נובע הן מאיכות החומר, התוכן עצמו וכמובן גודלו של המוצר. מחיר של פריט בודד יכול לנוע בין 80 ₪ ועד 500 ₪ עבור פלקטים גדולים המכסים שטח גדול של קיר. למשל, מדבקה או פוסטר של "ברוכים הבאים" מהודר לגן או כיתה א', יכול לעלות לכם הרבה. עליכם לעשות חושבים ולעצב את חדר הילדים ונוער בהתאם לתפיסתכם שלכם.