וטרינר שזמין 24 שעות באשדוד – השירות שיציל את חברכם על 4

dog-1854119_640

אם אתם לקראת אימוץ של חיית מחמד או שכבר יש לכם כלב או חתול, חשוב שיהיה לכם טלפון זמין של וטרינר שיעמוד לרשותכם בכל שעה על כל צרה שלא תבוא. 

חיית המחמד כחלק מהמשפחה 

חיית מחמד הופכת מהר מאוד להיות חלק מהמשפחה וכשהכלב או החתול שלנו מרגישים לא טוב, אנחנו דואגים להם ומודאגים בגינם. מחלות אצל חיות מחמד יכולות להתבטא ביללות של החיה, חוסר יכולת להזיז את עצמה, עייפות ואפטיות. קשה מאוד לראות חיה סובלת והדבר הראשון שנרצה לעשות הוא להביא אותם לווטרינר, שיבדוק אותם ויתאים להם את הטיפול הנכון כדי שיפסיקו לסבול.

הביקור אצל הווטרינר

כמו ילדים קטנים, כך גם חיות מחמד עלולים להיות מבוהלות בפגישתן עם הרופא, הווטרינר. ייתכן כי לא ירצו להיכנס למרפאה או לעלות על שולחן הטיפולים, חשוב להבין אותן ולהכיל את הפחדים שלהן. אם מדובר בביקור שגרתי, הווטרינר יבדוק את איברי החיה, מצב בריאותה הכללי, משקלה, יציע חיסונים וטיפולי שגרה ואם הביקור הוא חירום יתאים את הטיפול לבעיה ממנה סובלת החיה. 

מקרי חירום

חיות מחמד יכולות לסבול מקלקולי קיבה, הרעלות, פציעות עקב תאונות או ריב עם חיה אחרת. לעתים חיות סובלות ממחלות שאופייניות לגזע שלהן כמו דלקות אוזניים, בעיות עור ואפילו סרטן ובעיות כליות. כאשר חיה נפצעת או חולה, אתם צריכים לדעת שיש לכם וטרינר שזמין 24 שעות באשדוד – השירות שיציל את חברכם על 4 ועלול לעשות את ההבדל המשמעותי לחיה. חשוב שהווטרינר יוכל לבצע בדיקות במקום, צילומים וטיפולים נרחבים וחשוב שתדעו שיש לכם למי לפנות בכל רגע, בכל יום ובכל שעה. למידע נוסף בנושא וטרינר באשדוד

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חליפות לאב ולאחים של הכלה
אירועים
makub

חליפות לאב ולאחים של הכלה

אם שאלתם את עצמכם מה אתם עתידים ללבוש בחתונה של הבת שלכם, התשובה בוודאי תפתיע אתכם. אתם תהיו מאד קרובים למה שהחתן שלה עתיד ללבוש.

קרא עוד »