וטרינר שזמין 24 שעות באשדוד – השירות שיציל את חברכם על 4

אם אתם לקראת אימוץ של חיית מחמד או שכבר יש לכם כלב או חתול, חשוב שיהיה לכם טלפון זמין של וטרינר שיעמוד לרשותכם בכל שעה על כל צרה שלא תבוא. 

חיית המחמד כחלק מהמשפחה 

חיית מחמד הופכת מהר מאוד להיות חלק מהמשפחה וכשהכלב או החתול שלנו מרגישים לא טוב, אנחנו דואגים להם ומודאגים בגינם. מחלות אצל חיות מחמד יכולות להתבטא ביללות של החיה, חוסר יכולת להזיז את עצמה, עייפות ואפטיות. קשה מאוד לראות חיה סובלת והדבר הראשון שנרצה לעשות הוא להביא אותם לווטרינר, שיבדוק אותם ויתאים להם את הטיפול הנכון כדי שיפסיקו לסבול.

הביקור אצל הווטרינר

כמו ילדים קטנים, כך גם חיות מחמד עלולים להיות מבוהלות בפגישתן עם הרופא, הווטרינר. ייתכן כי לא ירצו להיכנס למרפאה או לעלות על שולחן הטיפולים, חשוב להבין אותן ולהכיל את הפחדים שלהן. אם מדובר בביקור שגרתי, הווטרינר יבדוק את איברי החיה, מצב בריאותה הכללי, משקלה, יציע חיסונים וטיפולי שגרה ואם הביקור הוא חירום יתאים את הטיפול לבעיה ממנה סובלת החיה. 

מקרי חירום

חיות מחמד יכולות לסבול מקלקולי קיבה, הרעלות, פציעות עקב תאונות או ריב עם חיה אחרת. לעתים חיות סובלות ממחלות שאופייניות לגזע שלהן כמו דלקות אוזניים, בעיות עור ואפילו סרטן ובעיות כליות. כאשר חיה נפצעת או חולה, אתם צריכים לדעת שיש לכם וטרינר שזמין 24 שעות באשדוד – השירות שיציל את חברכם על 4 ועלול לעשות את ההבדל המשמעותי לחיה. חשוב שהווטרינר יוכל לבצע בדיקות במקום, צילומים וטיפולים נרחבים וחשוב שתדעו שיש לכם למי לפנות בכל רגע, בכל יום ובכל שעה. למידע נוסף בנושא וטרינר באשדוד