סוגי גדרות לגינה

גידור הגינה הוא עניין בעל חשיבות גדולה. הן כשהגידור הינו סביב לגינה באופן כללי, והן כאשר אנחנו רוצים לגדר אזורים מסוימים בתוך הגינה. גדר מאפשרת לנו להגדיר אזורים ולקבוע מתחמים שונים לשימוש המתאים להם. וזאת בעזרת סוגים שונים של גדרות מחומרי גלם שונים בעלי תכונות משלהם.

 

נמנה להלן סוגים שונים של גדרות לגינה

  • גדר במבוק – גדר שעשויה מקני במבוק. הגדר הזו הינה בעלת מראה טבעי ביותר. והיא מתאימה במיוחד לחצרות ולגינות בהם יש טבע, צמחים וכדומה. כדאי לדעת שיש סוגים שונים של גדרות במבוק. לכל קנה יש צבע ומרקם משלו. כמו כן ניתן להשיג גדרות במבוק בגדלים שונים ובגבהים אחרים.
  • גדר ברזל – גדר עמידה ויציבה לתמיד הינה גדר מתכת. גדר כזו מיוצרת מברזל או מאלומיניום והיא מותקנת באופן יציב במיוחד בשטח. הגדר תמלא את התפקיד שלה בצורה קבועה, ותאפשר לכם לסמן את גבול הגינה שלכם ביחס לרשותה רבים.
  • גדר יוטה – במידה ומדובר על גדר כלשהי שאינה אטומה, ניתן להיעזר ביוטה על מנת להפוך אותה לגדר מועילה יותר. היוטה ייפרס על גבי הגדר הקיימת ויספק לכם את הפרטיות הרצויה.
  • ברזנט / שמשונית – יש גם אופציה של בחירת ברזנט או שמשונית עבור המטרה הזו של גידור הגינה. אך כאן אנחנו צריכים לדאוג לשלד מתאים שיהיה הבסיס היציב לגדר שבגינה שלנו.

יש הרבה אפשרויות. כל אחד יוכל להתאים לגינה שלו את הגדר המתאימה אשר תענה על הצורך, תשרת אותו כראוי, ותתאים את הגינה שלו לשימוש הרצוי לו. אין ספק שעם גדר טובה ומתאימה הגינה שלכם תהיה אטרקטיבית יותר, נוחה יותר ומתאימה יותר לצרכים שלכם ושל בני המשפחה שלכם. אז מה שנשאר זה רק לבחור.