איך אפשר להפוך כל חולצה לחולצת בית ספר?

בית הספר דורש שכל תלמיד יגיע ללימודים עם חולצת תלבושת. חולצת התלבושת כוללת עליה לרוב את סמל בית הספר בהדפסה על גבי החולצה. הדרישה הזו לא תמיד מובנת על ידי ההורים, ולא פעם הורים מוצאים את עצמם מתמודדים עם הוצאות כספיות גדולות בגין הדרישה הזו. אמנם לא כל ההורים חייבים להבין מה עומד מאחורי הדרישה המינימלית הזו שקיימת במרבית בתי הספר, אבל כל הורה חייב להתאים את עצמו ואת הציוד של הבן שלו, ולאפשר לו להגיע לבית הספר עם לבוש מתאים לכללים.

האם אפשר לחסוך בהוצאות?

הורים רבים תרים אחר פתרון מוצלח שיאפשר להם להוזיל עלויות. וזאת כדי לחסוך בהוצאה של רכישת חולצות תלבושת + הדפסת סמל בית הספר. כך שהילד שלהם יוכל לעשות שימוש בחולצות היום יום שלו גם לבית הספר. וכך לחסוך רכישה כפולה של פריטי לבוש. יש מענה עבור הצורך הזה, ויש מוצר מיוחד שמאפשר לנו לחסוך את רכישת חולצות התלבושת. וזאת באמצעות מוצר מיוחד שנקרא בשם לוגו דביק. מדובר על מדבקה מעוצבת מיוחדת אשר נועדה להתאים להדבקה על גבי טקסטיל. מה שמאפשר לנו הדבקה על החולצה תוך שמירה על עמידות לאורך היום כולו. הלוגו מודבק על החולצה ומתנהג כמו לוגו מודפס לכל דבר. עם סיום יום הלימודים יכול התלמיד להסיר את הלוגו מהחולצה, ולהמשיך את היום עם אותה חולצה שכבר אינה מוגדרת עוד כחולצת בית ספר.

הפריט שיחסוך לכם רכישת חולצות

לוגו דביק חולצות לבתי ספר הוא מוצר מיוחד שנועד לענות על הצורך, ולאפשר לנו להצמיד לוגו על גבי החלוצות באופן הפיך, כך שהלוגו לא יהיה חלק בלתי נפרד מהחולצה, והחולצה תוכל לשמש אותנו עבור מגוון שימושים ומטרות, בלי להכיל עליה את הלוגו באופן קבוע. כך תוכל אותה חולצה לשמש אותנו בבית הסר וגם בימות חופשה. בשעות הלימודים וגם בשעות אחר הצהריים. הלוגו הדביק הוא פתרון נוח ומועיל שתלמידים רבים כבר אמצו אותו לעצמם. הם נהנים מחולצות נוחות ושימושיות שמתפקדות היטב גם כחולצות בית ספר.