טריא בדרך לבורסה

חברת טריא, אחת החברות המובילות בישראל בתחום של הלוואות חברתיות, הלוואות של עמית לעמית, עומדת להיסחר בבורסה, מה שיאפשר למשקיעים פרטיים ואחרים להשקיע בחברה וכך היא תוכל לגייס כספים אשר יאפשרו לה להשתמש בהם, בין אם זה לצורך פיתוח החברה ובין אם זה לצורך השקעות שונות.

חברות אשר מבקשות להיסחר בבורסה, עושות זאת אחרי בדיקה מדוקדקת של השוק בו הן פועלות, וכן אחרי שהן מוודאות שאכן עומדים לרשותה כל התנאים הנדרשים לצורך ביצוע התהליך על הצד הטוב ביותר. חברה שלא עומדים לרשותה התנאים המתאימים לכך, לא תמהר להיסחר בבורסה ולו בגלל שזה עלול לגרום לה נזק כלכלי ותדמיתי.

חברת טריא נחשב לאחת החברות המובילות במה שמכונה, הלוואות בין עמית לעמית, כלומר הלוואות אשר ניתנות על ידי משקיעים דרך החברה עבור לוויים שמעוניינים בהלוואה כספית לצרכים שונים. אותן הלוואות מספקות את התנאים הטובים ביותר עבור הלווים, כאשר החברה משמשת מצד אחד כמתווכת, ומצד שני כגורם מסנן אשר גם מספק למלווה כלי לספק הלוואות לבעלי יכולת החזר גבוהה וכן ללווה, את התנאים החיוניים לקבלת הלוואה.

 

מדוע חברת טריא נכנסת לבורסה

כאמור, החברה נכנסת מתוך הבנה שכך היא תוכל לגייס משקיעים וכספים. מעבר לכך, משבר הקורונה, על פי החסרונות הרבים שהוא יצר, מביא איתו גם הזדמנויות, ובאופן טבעי גורם כמו חברת טירא יכול למצוא בו הרבה מאוד יתרונות לטווח הרחוק.

צריך לציין עוד, חברת טריא עומדת להתמזג עם חברת לוזון נדל"ן, ועל כן, היא נכנסת לבורסה באמצעותה, ל פי תנאי ההסכם והחוזה שסוכם ביניהם. בסיכומו של דבר, המשקיעים אשר ירצו להשקיע בחברה וליהנות מהמניות שלה, יוכלו ליהנות גם מהניסיון והשם של לוזון נדל"ן.

חשוב לומר, עבור המשקיעים, המלווים והלווים, הרי שכניסה של החברה לבורסה, מספק שקט תעשייתי, מאחר וכך הם יכולים להיות בטוחים שהכל מתבצע באופן הרבה יותר שקוף, יותר ברור, כל המידע גלוי, והם ידעו בדיוק מה מתבצע, כיצד ואיך עליהם לפעול על מנת לקבל את מה שהם רוצים.