נוסעים לנופש בצפון, מה עושים אם נתקעים עם הרכב

צפון, חופש, אווירה, פסטורליות, שמש, שחרור. כל זה מתנקז ליום מיוחד שבו החלטתם לקחת חופש ולנסוע לצפון. באמת שלא חסר פעילויות מעניינות ומגוונות לעשות בצפון רק שבזמן שאתם נוסעים לצפון הארץ, הרכב החליט שזה יותר מידי ליום אחד והחליט להפסיק לעבוד.

נוסעים לנופש בצפון, מה עושים אם נתקעים עם הרכב? |

ישנם כמה סיבות שבגינם הרכב שלנו יכול להיתקע בדרך לצפון כשהסיבה היותר נפוצה היא, איך לא, מצבר. המצבר שאמור להעביר חשמל לרכב נגמר, לא הייתם מוכנים לזה ועכשיו אתם תקועים חזק חזק בדיוק ביום בו תכננתם להנות יחד עם כל המשפחה.

זה כבר כמה שנים שקיימים מוקדי סיוע שפעילים בדיוק למקרים כאלו ובחיפוש קצר ברשת תוכלו למצוא בעלי מקצוע שישמחו לבוא עד אליכם כדי לחלץ אתכם. אחד כזה הוא אתר "המצבר לרכב שלי" mazber4all, המציע מכוון פתרונות יעילים עבור משתמשי הדרכים שגורלם קם על רגל שמאל

מתי כדאי להחליף את המצבר באוטו:

  • כשתוקף המצבר עומד להיגמר.
  • כשהאוטו לא מניע מחוסר חשמל במצבר
  • כשעבר זמן רב מאז שהחלפנו את המצבר הישן

אם נצא לסיבוב במדבר עם כמות המים המספיקה בדיוק לכמות הימים שבהם נשהה בטיול הכל יכול להתנהל כשורה. הבעיה היא, שלעולם לא נדע מה מצפה לנו בהמשך הדרך, אולי יתגלה או ישתנה משהו במצבר, בדרך לטיולון שלנו לצפון המדהים?!

בדיוק למצב כזה, כדאי יהיה לתכנן היטב את הפעולות שעלינו לבצע מבחינת בדיקת הרכב לפני כל נסיעה. כך תחסכו לעצמכם מפח נפש גדול באמצע יום כייף, ובבדיקות פשוטות של לפני כל נסיעה, תדע בדיוק מה קורה ברכב שלכם וממה יהיה עלינו להתכונן.

איזה מצבר כדאי לקנות? |

אם שמעתם על חברה טובה ובעלת מוניטין שמשווקת את מוצריה באירופה או ארצות הברית, אין זה מעיד על מצבר שעומד בתנאי מזג האוויר בארץ. המצברים שנמכרים בישראל מותאמים לתנאי מזג האוור החם והלח ששורר בארץ ברוב חודשי השנה. לכן כדאי מאוד לרכוש מצבר מתוצרת חברה מוכרת וידועה.

קראו עוד על: כמה עולה החלפת מצברים