פסי האטה – המקומות שחשוב להתקין פסי האטה

פסי האטה

לפסי האטה יש שימוש רחב בכל מה שקשור לוויסות וכיוון תנועה או הגדרת מקום בצורה כזו או אחרת. ישנם מקומות שונים שבהם יהיה שימוש נרחב בפסי האטה. מקומות אלו יכולים להיות חניות, גשרים, חניונים וכבישים בזמן עבודות.

פסי האטה – המקומות שחשוב להתקין פסי האטה |

פסי האטה הם פסים גורמים לרכבים להאט לפני נסיעת הרכב עליהם וכדי למנוע נהיגה בפראות ובמהירות שאינה מתאימה למקום בו הם הותקנו.

בקרבת בתי ספר ובתוך שכונות, ללא קשר אם הן מאוכלסות בילדים, טוב להתקין פסי האטה שיגרמו לרכבים הנוסעים בהם להוריד מהירות.

היכן כדאי להתקין פסי האטה? |

רצוי להתקינו בכל אזור מאוכלס. חשוב להתקין פסי האטה כאלה, שכן הם מעטים את מהירות הרכבים וגורמים להם לרסן את עצמם בכניסה לשכונה ואזור מועד.

מעבר לכך, עצם הימצאות פסי האטה על כביש מסוים, יגרום לשינוי תרבות נהיגה. גם ליד בתי ספר, גנים, מוסדות ומקומות הומי אדם, טוב להתקין פסי האטה.

כמות גדולה של תאונות ונפגעי דרכים הייתה נמנעת אם רק היו מתקינים באזורים מועדים את פסים ההאטה. גם על כך יש לשים את הדעת.

פסי האטה ומעצורי חניה |

נהוג לחשוב שמעצורי חניה יהיו בחניה ופסי האטה יהיו בכביש, אך לא תמיד ככה זה עובד. מעצורי חניה, השימוש בהם נעשה יותר בחניות, אך גם בקרבת בתי ספר וגנים, מחסומי משטרה, מחסומי צבא וכדומה.

היתרון במעצורי חניה, הם אלה הגורמים לנהג לעצור עצירה מוחלטת, ורק אז, לחצות אותם באיטיות – מה שאין כן בפסי האטה רגילים.

העובדה שמעצורי חניה גורמים לרכבים לעצור באופן כמעט מוחלט, עוזרת רבות לגופי ביטחון בזמן המצריך מחסום ופעילות משטרתית אחרת.

היכן ניתן להשיג פסי האטה? |

פסי האטה ניתן להשיג באתרים הפזורים ברשת ובחנויות לחומרי בניין וכביש. ניתן להשיג פסי האטה במחירים המשתנה מדגם לדגם וכן מחירם משתנה ממידה למידה ומחומר לחומר. עשו סקר שוק ברשת המקוונת לצורך מציאת פסי האטה הטובים ביותר עבורכם.

בנוסף אם עניין אתכם נושא זה כדאי לכם להכנס לאתר שרפים מוצרי בטיחות לעוד מידע.

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אופנה באינטרנט
Blogging
makub

אופנה באינטרנט – מה אפשר למצוא?

קניות באינטרנט זה דבר שרבים בוחרים לבצע, בעיקר בשל החסכון בזמן, ההנחות שניתן לקבל, האפשרויות הבלתי נגמרות ושאר סיבות שמובילות רבים לבחור ברכישה און ליין

קרא עוד »
מצבר פריקה עמוקה
רכב
makub

מצבר פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה של חברת טרוג'ן, נחשב לאחד המצברים האיכותיים ביותר בשוק וגם בחנות של שיא מצברים. מדובר על מצבר המופץ על ידי חברת שנפ

קרא עוד »
Blogging
makub

מהן פעולות ה-ADL?

  הינה ההגדרה לפעולות היום היום, כאשר למעשה אלו ראשי התיבות של המילים: Activities of Daily Living. פעולות היום יום כוללות שש פעולות בסיסיות לפיהן נבחן

קרא עוד »
תיק עגלה
הורות
makub

איך לבחור תיק עגלה נוח?

כיום יש לא מעט אפשרויות שונות של תיקי עגלה לבחירה. במטרה להצליח לבחור נכון את התיק הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם מבין כלל הדגמים הקיימים,

קרא עוד »