צעצועי התפתחות מומלצים

1683953-min

כל הורה יודע שעל מנת לקדם את הילד שלו לפחות בשלבי החיים הראשונים מומלץ לרכוש משחקי התפתחות שיחשפו אותו למספר רב של גירויים. משחקי חשיבה מומלצים החל מגיל ינקות ועד גילאים מבוגרים יותר. על מנת לבחור במשחק התפתחות נכון חשוב להתאים אותו באופן מדויק לגיל הילד ולשלב ההתפתחותי שבו הוא נמצא. משחקים איכותיים יכולים לקדם את ילדיכם באופן משמעותי ולעזור לו לשעוט קדימה.

 

איזה צעצועי התפתחות תבחרו?

הילד שלנו לא מפסיק להתפתח ובכל גיל הוא רוכש עוד מיומנות חדשה בין אם מדובר בהתהפכות, זחילה, הליכה או דיבור. על מנת לשפר ולחזק את המיומנויות הללו מומלץ לבחור בצעצועי התפתחות מהסוגים הבאים:

  • צלילים– ישנם מגוון רחב של צעצועי התפתחות המספקים לילד אפשרות ללמוד ולזהות צלילים חדשים. לעיתים מדובר בקולות של בע"ח, צלילים של כלי רכב שונים או צלילים של כלי נגינה.
  • תחושה– צעצועי התפתחות רבים מגרים את התחושה של הילד. ילדים במיוחד בגילאים הצעירים זקוקים לחוש את המשחק. גירוי התחושות על ידי הצעצועים עוזרת להם בהתפתחות.
  • הליכה– אין דבר מרגש יותר מהצעד הראשון של ילדינו הפעוט. על מנת לעודד את התינוק ללכת ישנם מגוון רחב של צעצועי התפתחות המתמקדים רק בכך בין אם מדובר במגוון סוגי כדורים, הליכונים ועוד.

 

בחירת הצעצוע הנכון

מכיוון שהשוק מלא באינספור צעצועים אשר מטרתם לפתח את יכולותיו של התינוק שלנו אנו כהורים מוצאים את עצמנו מבולבלים. על מנת לבחור משחק נכון חשוב לשים לב כי הוא אכן מתאים לשלב בו הילד שלנו נמצא כעת, שהוא אכן עונה על הצורך שלנו כהורים ולבסוף חשוב לבדוק כי אכן מדובר במוצר מומלץ. בחירת משחק נכונה תספק לילד בדיוק את המענה לו הוא זקוק כרגע.

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים להישאר מעודכנים בכל עת. הרשמו עוד היום לניוזלייטר שלנו 

אהבתם את הפוסט שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Blogging
makub

היקבים המובילים בישראל

פריך. אדמוני. מגובש. השמות בהם משתמשים לתיאור טעמו של היין, יכולים לגמרי ליצור שפה חדשה. שפה המיועדת לייננים וחובבי יין. למרות שצריך לכרוע ברך ולהודות

קרא עוד »
טיפים לבחירת מדביר
בית וגינה
makub

טיפים לבחירת מדביר

רוצים להיפטר מהמזיקים בבית אחת ולתמיד? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור מדביר מקצועי שיוכל לרסס בביתכם ולדאוג לכך שבתוך זמן קצר כבר לא

קרא עוד »
Blogging
makub

מה חשוב בעת הכנה למרתון?

לא כולם יודעים אך הכנה למרתון היא לעיתים הרבה יותר קשה וגם הרבה יותר מורכבת מהמרתון עצמו. זאת בגל שאם המרתון נמשך יום אחד בלבד,

קרא עוד »