לקראת פסח – איך תוכלו לנקות את הספות בבית?

פסח מגיע ואיתו מלאכת הניקיונות בבית. אחד המקומות שהכי צוברים לכלוך זה כמובן המטבח והסלון, המוקמות אליהם אנו מסתובבים ללא הבחנה וללא זהירות עם אוכל. אז אם אתם עומדים בפני ניקיונות הפסח או ניקיונות לכבוד האביב, הגיע הזמן לעשות קצת סדר בסלון. הספות שלכם דורשות טיפול הולם ולפעמים חומרי הניקוי הסטנדרטיים שתמצאו בבית לא ממש יספיקו למלאכה זה. כנראה שהפתרון הטוב ביותר שתוכלו לחשוב עליו זה להיעזר בשירותי ניקיון מקצועיים שיטפלו בספה שלכם כמו שצריך.

להשכרת מכונות לניקוי ריפודים ושטיחים >>>

ניקוי ספות לא עושים לבד

הספות שלכם צוברות כתמים ולכלוכים כל השנה. מלבד האבק שמצטבר ונערם לנו בבית, גם כתמים של אוכל, שמן וחול יכולים להיכנס אל בין החריצים ולהרוס את האיכות המקורית של הספה. אם אתם בכל זאת מעוניינים לנקות את הספות שלכם בשיטת עשה זאת בעצמך, אתם עלולים להסתכן בהרס הסיבים בשל שימוש בחומרים שיכולים להרוס את הטקסטורה המקורית של הספה. אתם לא תמיד יודעים באיזו שיטה הכי טוב לטפל בספות שלכם, כיצד לנקות אותה בצורה יעילה וחכמה מכתמים ולכלוכים בצורה שהכי פחות תפגע בטקסטורה, ולכן מומלץ ביותר לפנות אל שירותי ניקיון מקצועיים.

להשכרת מכונות פוליש לרצפה כולל דקים >>>

לפני פסח מנקים את הסלון

הגיע הזמן לעשות סדר ושינוי משמעותי בסלון שלכם ולנקות את הספות והכורסאות בבית בעזרת שירותי ניקיון מקצועיים שיוכלו להסיר את כל סוגי הכתמים והלכלוכים – שומנים, בוץ, שוקולד ועוד. במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים בבית שמסתובבים בכל מקום עם אוכל ביד או מטנפים את עצמם ועולים על הכורסאות, זה יהיה חכם לפני פסח לעשות ניקיון לספות מקצועי. רק שירות כזה יוכל להחזיר את הברק לסלון שלכם ולגרום לו להיראות חדש כאילו רק עכשיו רכשתם אותו.