חומר איטום רעפים- המדריך המקוצר לאיטום

איטום הוא דבר חשוב מאוד לכל גג. על מנת שגג רעפים יהווה את ההגנה הטובה ביותר עבור מבנה, חשוב מאוד לבחור עבורו חומרי איטום איכותיים אשר יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר. כיום קיימים בשוק מגוון חומרי איטום עבור גגות רעפים וכל אדם אשר מעוניין לאטום את גג הרעפים שבביתו, חייב לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר באיטום גגות, אשר ימליצו לו על חומר איטום איכותי ומתאים לגג הרעפים שלו.

 

מדוע חשוב לאטום בצורה הטובה ביותר גג רעפים

מבנה אשר יש לו גג רעפים, חייב לדאוג שגג הרעפים מהווה את ההגנה הטובה ביותר בבית מפני חדירת מים וקור בעונת החורף הסוערת. חשוב מאוד לדעת שגג אשר לא אטום באופן הרמטי, יכול ליצוא נזילות בתוך הבית וכתוצאה מכך גם טחב, עובש והתקלפות של הקירות. על מנת להימנע ממצב שכזה, עוד בעונת הקיץ יש לבחון את איטום הגג ובמידה ומדובר באיטום לקוי או לא מספיק הרמטי, יש צורך לבצע פעולת איטום באמצעות חומרי איטום חזקים ואיכותיים.

כיום קיימים מספר חומרי איטום בשוק, כאשר המובילים שבהם הם: הזפת אשר מהווה את חומר האיטום הפופולארי ביותר מאז ומתמיד, יריעות ביטומניות אשר מהווים חומר איטום רעפים חדשני באופן יחסי ויעיל מאוד וכמובן, חומרי איטום על בסיס מים או על בסיס חומר אחר, אשר רלוונטיים בעיקר לאיטום באופן עצמאי.

 

תהליך איטום גג רעפים

בתהליך איטום גג רעפים ראשית כל יש צורך להכין את הגג לקראת מריחת חומר האיטום. תהליך זה כולל את ניקוי הגג ובדיקתו. לאחר מכן, משתמשים בחומר האיטום על מנת לאטום את הגג בצורה הטובה והאיכותית ביותר. בתום תהליך האיטום יש צורך למרוח חומר אשר מטרתו היא לשמור על האיטום. תהליך איטום גג רעפים הוא תהליך אשר חייב להתבצע בקפידה על מנת לממש את ייעודו.

לכן, חשוב מאוד לבחור עבור תהליך זה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום איטום גגות, אשר יבצעו את כל הפעולות הנדרשות בתהליך באופן האידאלי וידאגו שגג הרעפים שלכם יהיה אטום מאוד לקראת עונת החורף.