כך תבחרי קרם פנים שיתאים לך לעור הפנים

שפע של קרמים לפנים המבטיחים לנו עור פנים זוהר וצעיר מצויים על המדפים. אבל כיצד בוחרים מתוך כל השפע הזה את הקרם הספציפי שמתאים לך?.  אם שאלת את עצמך כיצד תבחרי קרם פנים שיתרים לך לעור הפנים – הנה כמה נקודות וטיפים שמאוד יעזרו לך. 

תפקידו של קרם פנים

לפני שנתחיל ניישר קו ונבין בדיוק מדוע יש צורך בקרם פנים. קרם פנים מעניק לעור שלך לחות, וזו המטרה הבסיסית שלו. במהלך השנים יורדת באופן טבעי רמת הלחות של עור הפנים של כולנו, וקרם פנים איכותי מגביר את רמת הלחות בעור (מלחח). בנוסף להחדרת הלחות, קרמים שונים לפנים מכילים חומרים פעילים, ולכן מקבלים קרם לחות שיש לו השפעה נוספת, כמו למשל קרם לחות העשיר בחומרים פעילים התורמים למיצוק של עור הפנים. או למשל קרם לחות עם חומרים פעילים של אנטי-אייג'ינג המטשטשים קמטוטים ומשפרים את מרקם העור.

קרם הפנים המתאים עבורך

בהתאם לסוג עור הפנים שלך, תבחרי את הקרם. עור הפנים נחלק לכמה סוגים: לעור יבש, לעור שמן, לעור מעורב מה שאומר שבפנים יש אזורים יבשים ויש אזורים שומניים. לצד זה יש גם עור רגיש – זהו הנוטה לאדמומיות ורגישויות.

לעור פנים שמן יש לבחור בקרם פנים המבוסס בעיקר על מים, קרם קליל שלא יוסיף שומן נוסף לעור. לעור פנים יבש יש לבחור בקרם פנים עשיר שיפחית את רמת היובש שעור. לעור פנים מעורב ניתן או לרכוש קרם פנים ייעודי או להשתמש בשני קרמים – לעור יבש ולעור שמן.

הצלחת השימוש בקרם הפנים תלויה גם בהקפדה על ניקוי יסודי של עור הפנים, לפני שמורחים עליו קרם פנים.

אולי יעניין אותך גם מכשיר להזנת העור