כך תוכלו לארח בגדול

המשמעות של אירוח בבית שלכם בגדול עשויה להוות פעולה שהינה מתישה, במידה ולא תבצעו אותה באופן המיטבי. אף במידה ואתם מזמינים הרבה אורחים לבית שלכם לארוחת צהריים, אינכם חייבים לצאת מגדרכם ולהגיע למועד של ארוחת הצהריים בלי כוח. אירוח רב משתתפים טומן בחובו הרבה קניות של מצרכים וניכרת בו הוצאה כספית רבה. במידה שהנכם לא ממוקצעים בהפקה של אירוע, משימה זו תהיה מורכבת עבורכם, לכן צברנו לכם מספר עצות שימושיות שיעזרו בידכם לארח בגדול ותוכלו אף ליהנות מחוויה מעצימה זאת.

> לפתרונות אירוח וריהוט משלים בקרו באתר טופ רהיט!

 

כך תוכלו לארח בגדול

  • ניצול מרבי של המטבח שלכם – עליכם להפנים כי עומד בעבורכם רק מטבח אחד ועליכם להתחשב במגבלה הטכנית, על מנת שתוכלו לתכנן מראש את המנות לארוחת הצהריים ושתוכלו לספק מזון אשר יוגש במועד המתאים, חמים וטרי. מומלץ לכם לבצע תכנון של התפריט מבעוד מועד, כדי שתוכלו לעשות קניות במועד של חומרי גלם, בשר, דגים ומוצרי חלב. עליכם לבצע תכנון של התפריט אשר בו יימצאו מספר סלטים, מספר מנות של התחלה ושלוש מנות עיקריות בעלות ארבע תוספות וכן מנעד נרחב של קינוח. תתחילו את ביצוע ההכנה של ארוחת הצהריים יומיים מלכתחילה יהיו מנות אשר ייאלצו אתכם להכינן קרוב למועד בוא המוזמנים ויהיו מנות שאפשר לתכנן אותן יותר מוקדם.

 

  • תתכננו באופן מוקפד את האירוע שלכם – תחשבו בגדול איך זה להפיק אירוע ותתכננו אותו באופן מוקפד. תתחילו בהכנה של רשימת המוזמנים לאירוע שלכם ואחר כך תדונו בשאלות איפה אפשר לקיים את האירוע שלכם – בחצר, בחדר ההסבה או בפינת האוכל (ראו דוגמא), האם עליכם להשכיר כיסאות, צלחות, כוסות, שולחנות אוכל וכלי הגשה. מומלץ כי תשיתו את לבכם לסדר העדפות של האורחים שלכם, כמו למשל – האם חלקם טבעונים או שמא הם צמחונים, האם חלקם רגישים לגלוטן או ללקטוז וכיוצא בזה.

 

  • תכנון התפריט באירוע שלכם – הנו בעל משמעות ניכרת עבור הצלחת האירוע שלכם, הן אם עסקינן בחג והן אם עסקינן במסיבת גיוס. בהתאם למטרה של האירוע שלכם, יהיה יותר קל בידכם לתכנן את התפריט, מן הסיבה שבמידה ועסקינן באירוח של חג תוכלו ליצור סינרגיה של אוכל מסורתי לצד מנות מקוריות שהנכם מעדיפים שיתרגשו מהן.