מהם הם נעליים לחולי סכרת?

מחלת הסוכרת הינה מחלה שלה השלכות מהותיות על חלקים נרחבים מהחיים. העובדה שיש כיום כל כך הרבה חולי סכרת מביאה לכך שמייצרים פתרונות רבים וסוגים שונים של מענים עבור מצבים שונים שעלולים להיווצר. אחת התוצאות של מחלת הסוכרת מתבטאת ברגליים. התוצאות עלולות להיות חמורות מאוד ולהביא למצב של אובדן הרגל. לכן חשוב כל כך שכל מי שיש לו סוכרת יהיה מודע לכך, וידאג לטיפול מתאים ולמענה בכל המישורים. גם ברגליים.

 

פגיעת הסוכרת ברגליים

חשוב להבין כי חולה סוכרת מתמודד עם תופעות נלוות שמעיקות מאוד על החיים ועלולות גם לפגוע משמעותית ביכולת התפקוד. כך לדוגמה כשמדובר על הרגליים. חולה סוכרת עלול לפתח כיבים ברגליים. אלו פגיעות שקשה עד בלתי אפשרי לרפא אותם. אך אפשר לעשות מאמצים כדי למנוע את ההתפתחות שלהם. כיצד? כאשר נשמור על הרגליים ונספק להם את המנח הנכון ונאפשר להם את הגמישות הרצויה, הרגל תהיה מוגנת יותר ויימנעו בעיות אופייניות לחולי סוכרת.

 

נעל נוחה שתמנע את המצבים הללו

פריט בסיסי ונחוץ לחולי סוכרת הינו נעליים מתאימות. נעליים איכותיות לסוכרתיים אלו נעליים מיוחדות שנועדו לספק לרגל של אנשים סוכרתיים את המנח המתאים תוך שמירה על מרווח מתאים. מה שמאפשר תנועה לרגל. הנעל המתאימה הזו מונעת נזקים מצטברים בכפות הרגליים, ומאפשרת זרימת דם תקינה והליכה נכונה על פי הרצוי. חשוב כמובן לבחור מוצר איכותי וטוב, כמו גם להתאים אותו לכף הרגל של הנועל אותם. כי אנו חפצים להיות בטוחים שהנעל עונה על הצורך ומונעת נזקים שעלולים לפגוע ביכולות הבסיסיות של חולה הסוכרת – יש ליחס חשיבות רבה לבחירת הנעל, ולהבטיח כי מדובר על נעל איכותית וטובה שמתאימה לצורך.

 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ – https://tefen-medical.com/.