ההבדל בין סוגי הלקים

כל אישה יודעת שלק על הציפורניים שלה הוא דבר בסיסי מאוד בתחום הטיפוח האישי שלה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של לקים, כאשר החידוש בתחום הוא לק ג'ל. מרבית הנשים כיום בוחרות בלק ג'ל, מכיוון שמדובר בלק איכותי מאוד, שמחזיק מעמד על הציפורניים בצורה מושלמת פרק זמן ארוך ומשמעותי יותר, ממה שמחזיק לק רגיל. אז מהו בעצם ההבדל שבין הלקים השונים ומדוע כדאי לבחור כיום דווקא בלק ג'ל? כל זאת ועוד, במאמר הבא.

מהו ההבדל בין סוגי הלקים?

כאשר מדובר בלקים לציפורניים, ניתן למצוא בשוק את הלקים הרגילים, המבוססים על חומר כלשהו שאמנם עמיד בפני מים לרוב, אך ניתן להסרה באמצעות מסיר לק. כמו כן, הלק הרגיל לרוב יתקלף בקלות ותוך כמה ימים הוא כבר לא יראה טוב. אמנם במגע ראשוני עם מים הוא בלתי ניתן להסרה, אך במגע ממושך עם מים ועם חומרי ניקיון הוא דוהה, מתקלף ועוד. לעומת הלק הרגיל, הלק ג'ל, כשמו כן הוא, מבוסס על ג'ל. תהליך הייבוש של לק ג'ל דורש שימוש במכונת ייבוש מיוחדת הפועלת באמצעות אור וחום לצורך ייבוש הלק. הלק עתיד להישאר על הציפורניים בצורה שלמה לאורך זמן משמעותי יותר והוא יוסר באמצעות תהליך ארוך ומורכב יותר שבו משתמשים במכונת שיוף מיוחדת לצורך הסרתו או בשימוש ממושך במסיר לק מיוחד. אין ספק שמדובר בשוני מהותי בין שני סוגי הלקים השונים, כאשר מרבית הנשים כיום בוחרות בלק ג'ל על פני הלק השגרתי והרגיל.

מדוע כדאי לבחור דווקא בלק ג'ל

התשובה לשאלה זו היא די ברורה. לק ג'ל מעניק את המראה היפה ביותר לציפורן ומחזיק מעמד במראהו הטוב לאורך פרק זמן משמעותי. לרוב, הסיבה שבגינה יש להחליף את הלק לאחר 3 שבועות היא הציפורן אשר גודלת ויוצרת מראה פחות שלם ללק. אין ספק שבחירה בלק ג'ל מסייעת לכל אישה להנות מטיפוח הציפורן שלה וממראה יפה של הציפורן, מבלי שהיא תידרש להשקיע על מריחת לק כל יום או יומיים. לק ג'ל מהווה כיום את האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור כל אישה שמעוניינת למרוח לק על ציפורניה.