הסכנות בעבודות בגובה שיש לקחת בחשבון

ענף עבודות בגובה בסנפלינג תפס תאוצה בשנים האחרונות בשל היכולת להגיע למקומות גבוהים בעלי גישה מורכבת ביעילות ובזריזות וכן בבטיחות. במגוון תעשיות, בנייה, תחזוקת מבנים ועוד זקוקים לעובדים שיהיו בגובה.

צוות העבודות בגובה שלנו נוהג בבטיחות רבה אל מול כל הסכנות.

אנחנו כאן על מנת  לבצע עבודות ייעודיות בחללים מוגבלים או בגבהים יחודיים. צוות המומחים שלנו משתמש במגוון טכניקות לאימוני גישה לחבלים, שמפשרים לצוות שלנו לבצע פעילויות מסוימות בסביבות גבוהות במיוחד – חשבו על מגדלי אנטנות אלחוטיות, פירי מוקשים אנכיים, פירי מעליות, גשרים, מבנים גבוהים שזקוקים לאיטום בניין בסנפלינג או לשיקום ועוד.

לא פעם שמענו על מקרים של נפילות קטלניות מגובה רב.

בהתאם לסביבת העבודה, חברתנו סנפלינג ישראל מספקת צוות תמיכה שישלים את הצוות הקיים שלנו כך שאנשינו בשחקים יוכלו לבצע פעילויות ספציפיות עבור העבודה הנדרשת, הצוות שלנו מצויד במגוון אמצעי בטיחות ונוקט במשנה זהירות.

בטיחות העובדים מעל הכל- ביטחון היא מילת המפתח

מכיוון שבטיחות היא הדאגה העיקרית שלנו במהלך העבודה בגובה ולאחריה, אנו מבצעים את העבודה על פי תקנות בינלאומיות ותקנות ישראליות ודואגים לתנאי עבודה אידיאלים לעובדים שלנו, ראו בלינק. לפני כל פרויקט אנו מבצעים ניתוח סיכונים. אנו עובדים רק עם אנשים מוסמכים בעלי תעודה, ציוד בטיחותי וחומרים מאושרים. חברתנו מחזיקה בכל הרישיונות והביטוחים הנדרשים, ובכל ציוד הגלישה הנדרש לפי תו תקן בישראל.