ציוד קמפינג איכותי? רק The North Face

האם אתם רוצים לרכוש ציוד קמפינג איכותי? מאיזו חברה כדאי לרכוש אותו? כאן נמליץ לכם על החברה הטובה והאיכותית ביותר בתחום, חברת The North Face.

פרטים על החברה

חברה זו מציע לכם לרכוש את ציוד הקמפינג האיכותי ביותר בנמצא, זוהי חברה וותיקה ביותר אשר נוסדה כבר בשהת 1966, עם הרבה ניסיון, היא משווקת מגוון רב של מוצרים המיועדים לטיילים, למשל: תרמילים, שקי שינה, בגדים תרמיים, נעליים הידועות באיכותן, זוהי חברה בעלת שם עולמי.

ציוד לספורטאים

מדובר בחברה אמריקאית, המציעה בנוסף את כל הציוד האפשרי למחנאות, ציוד זה מיועד גם לספורטאים מקצועיים, העוסקים בין היתר בטיפוס הרים, לתרמילאים היוצאים לטרקים ארוכים ומאתגרים, לגולשי סקי ועוד.

יציאה לשטח

עם אתם מכורים לקמפינג, רצוי לרכוש את הציוד האיכותי ביותר בנמצא, למשל תרמילים בכל מיני גדלים עמידים למים, במיוחד אם אתם מתכוננים לטייל למשל במזרח הרחוק או בדרום אמריקה יהיה עליכם להעמיס ציוד רב על התרמיל ובתוכו, והם נוחים להפליא, עם שפע מקומות אכסון, מה שיבטיח לכם חווית טיול איכותית.

מוצרים נוספים

חברת The North Face מציעה לכם גם לרכוש תיקי רחצה, כיסויים למחשבים ניידים, סוגים רבים של שקי שינה אשר יחממו אתכם גם בתנאים של טמפרטורות נמוכות ביותר, מזוודות וצ'ימידנים, גרביים לגברים וגרביים לנשים, כאשר כאן מדובר בגרביים תרמיות, אשר ימנעו מצבים של היפותרמיה. 

שקי שינה ואוהלים

זאת ועוד, החברה מייצרת את שקי השינה האיכותיים ביותר בעולם ובגדלים שונים, הם נוחים מאוד, מחממים, אלה הם שקי שינה מודולריים. בנוסף, גם אוהלי שינה אטומים, הם מגיעים במגוון גדלים, כובעים, נעליים, כפפות וצעיפים, כל המוצרים מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר בנמצא.

לצ'ימידנים