לימודים למבחן SAT – ללמוד בקולג' בארה"ב

מי לא היה רוצה ללמוד בקולג' בארה"ב? הרי כולנו גדלנו על הסדרות האמריקאיות, המתמקדות בחיי הקולג' השמחים והמאושרים. מדובר על חוויה של פעם בחיים, לכן מי שיכול להרשות את זה לעצמו מבחינה כלכלית, בהחלט יזכה ללא מעט חוויות והרפתקאות מיוחדות. אך על מנת להתקבל ללימודים בקולג' יוקרתי בארה"ב, יש צורך לעבור את מבחן SAT. מדובר על מבחן סטנדרטי שמהווה את אחד הקריטריונים לצורך קבלה לקולג'. מדובר על מבחן שאורך שלוש שעות וחמישים דקות, והוא כולל בדיקת הידע שלכם במתמטיקה, אנגלית וביכולת שלכם לכתוב חיבור ברמה גבוהה. יש לציין כי המבחן אומנם מזכיר מעט את המבחן הפסיכומטרי, אך למעשה הוא שונה ממנו לחלוטין. המבחן עצמו כתוב בשפה האנגלית, הוא כולל חלקים רבים שכלל אינם מצויים בפסיכומטרי ורמת האנגלית שהוא דורש גבוהה משמעותית.

> קראו גם https://www.yulzari.net/psychometri

לימודים למבחן SAT – הדרך האולטימטיבית להתקבל לקולג' בארה"ב

כאמור, ללא מבחן SAT לא תוכלו להתקבל לקולג' בארה"ב, לכן חשוב להשקיע בלימודים למבחן על מנת להבטיח לעצמכם תוצאה גבוהה. אומנם נכון כי ניתן להתכונן אליו בצורה עצמאית, אך הרבה יותר מומלץ לעשות זאת בצורה מקצועית. בית ספר שמתמחה בתחום, יוכל לספק לכם את ההכנה המושקעת והיסודית ביותר, על מנת להבטיח לכם תוצאות גבוהות יותר. ניתן למשל למצוא קורסים מקצועיים וברמה הגבוהה ביותר, אשר מועברים אונליין ובכך מאפשרים לכל אחד להתכונן למבחן בצורה הנוחה והנעימה ביותר עבורו. ניתן ללמוד את הקורס בכל זמן שנוח לכם ובכל מיקום שמועדף עליכם, החל מבית קפה, חדר שינה או אפילו בזמן חופשה בחו"ל. הקורס אמור לספק לכם את הידע הדרוש לכם, על מנת לעמוד במבחן בהצלחה יתרה ולצאת ממנו בתחושה קלילה ונינוחה. לפני כשלוש שנים שונה מבנה המבחן, והיום הוא מורכב מארבעה פרקים- קריאה ביקורתית, כתיבה, מתמטיקה וכתיבת חיבור.

למדו מה זה מבחן GRE בקישור 

לסיכום, מבחן SAT מהווה תנאי הכרחי עבור כל מי שמעוניין ללמוד בקולג' בארה"ב. מומלץ להתכונן למבחן בצורה רצינית, היות וזוהי הדרך היחידה לצלוח אותו בשלום. מומלץ להיעזר בקורס אונליין, על מנת ללמוד את החומר בצורה מעמיקה ולהבטיח לעצמכם תוצאות גבוהות.