מצבה עשויה מאבן טבעית

הימים שאחרי אובדן של קרוב משפחה כרוכים בקושי רגשי גדול. לאחר זמן מה מגיעה ההכרה כי לא נפגוש יותר את הנפטר, ונאלצים לעבור לשלב ההנצחה. מקובל להנציח את הנפטר ולסמן את מקום קבורתו באמצעות הקמת מצבה מעל מקום קבורתו. המנהג של הקמת מצבה קיים כבר משחר ההיסטוריה כאשר מצבת אבן הייתה הדרך המקובלת לסמן את מיקום הקבר. כיום המנהג להקים את המצבה לאחר 30 יום מהפטירה (יש כאלה שנוהגים רק לאחר שנה) כאשר כל אחד מתחבר לסגנון מסוים של מצבות.

סגנונות של מצבות

ניתן למצוא כיום מגוון של סוגי מצבות אשר נבדלות זו מזו בחומרי הגלם, בצורה, בגודל ועוד. ישנם אנשים מעדיפים את המצבה הפשוטה והרגילה, אך יותר ויותר אנשים בוחרים להנציח את קרוב משפחתם באמצעות מצבות אמנותיות מיוחדות ומעוצבות. על ידי מצבה מיוחדת ניתן להדגיש את הייחודיות של הנפטר, ולהביע את הכאב הרב שאנחנו חשים על מותו.

מצבה עשויה מאבן טבעית – הכי טבעי שיש

מצבה עשויה מאבן טבעית היא ללא ספק סוג מיוחד מאוד של מצבות. מדובר על סלעים בגדלים שונים אשר מניחים אותם כמצבה ללא סיתות או שינוי. כל סלע יש לו צורה אחרת אשר קיבל במהלך השנים ואינו דומה לאף סלע אחר, בדיוק כפי שלכל אדם ישנה ייחודיות משלו, אשר חסרה כאשר הוא עוזב את העולם.

היכן משיגים מצבה עשויה מאבן טבעית?

חברות אשר מתעסקות באספקת אנדרטאות ומצבות מיוחדות, יכולות להשיג עבורכם גם מצבה עשויה מאבן טבעית אשר בה תוכלו לחקוק את שמו של הנפטר ואת תאריך פטירתו. ניתן לבחור מבין מגוון של סלעים טבעיים בהם מחזיקה החברה, בכדי למצוא את המצבה שהכי מתאימה בעיניכם לעמוד על קברו של יקירכם.