7 מוצרי נייר מיוחדים

חשבתם שאתם יודעים הכול על מוצרי נייר? זהו שלא. הצורך לשמור על היגיינה ונוחות בכל מקום מגדיר מחדש את מדף המוצרים, ומציע בפנינו מוצרים מיוחדים שאולי לא הכרנו אותם. העובדה שלא הכרנו עד כה את המוצרים הללו, לא הופך אותם למיותרים. כדאי להכיר את הפריטים הללו ולראות איך הם יכולים לשמש אותנו בחיי היום יום. כי מוצרי נייר מיוחדים יכולים להקל על החיים, לשפר נוחות ולקדם ניקיון והיגיינה.

מוצרי נייר שכדאי לכם להכיר

  1. פלייסמנטים – מדובר על נייר מיוחד בגודל של פלייסמנט. אותו נניח על השולחן כעין מפה אישית המגדירה את השטח בו אנו אוכלים. כך השולחן נשאר נקי לאחר האוכל. כך אנחנו בטוחים שהצלחת שלנו, הלחמנייה והסכו"ם שלנו מונחים על מקום נקי ברמה הגבוהה ביותר. אף אחד אחר לא הניח כן מקודם את הכפית המלוכלכת שלו…
  2. מגבת נייר לפוליש.
  3. נייר ידיים – ניגוב ידיים יכול להיות יעיל ונעים יותר באמצעות ניר מיוחד. זה רלוונטי לאזורים ציבוריים, אבל גם בבתים ניתן לבחור לנגב ידיים במוצרי נייר ייעודיים. אלו יונחו בתוך מתקן מתאים ויהיו זמינים לשימוש נוח והגייני במיוחד.
  4. גלילי נייר למיטות – בכל מרפאה או קליניקה פורסים נייר מתחלף על המיטה. הגליל מאפשר החלפה נוחה ומהירה בין מטופל למשנהו. נוח וקל לפרוס לכל אחד משטח נקי לגמרי.
  5. נייר טואלט תעשייתי – עבור שימוש תעשייתי יש צורך בניר מתאים. מדובר על ניר שמגיע באריזות מוגדלות ומותאמות למתקנים המשמשים במבנים אלו. פרקטי ונוח במיוחד.
  6. ריפוד משטחים – כאשר יש צורך לרפד משטחים ולשמור על סטריליזציה ניר ייעודי יענה על הצורך. לדוגמה, ניר למשקל תינוקות וכדומה.
  7. נייר מגבת – לשימוש רב תחומי.לחצו על הקישור לעוד מגוון מוצרים מתכלים למוסדות ועסקים