סוני 5 – הקונסולה הנמכרת ביותר בעולם

מאז הושקה הקונסולה המתקדמת היא נחטפת מהמדפים במהירות וכיום נחשבת לקונסולה הנמכרת ביותר בעולם. יש תחרות גדולה בין סוני למייקרוסופט בכל הנוגע לקונסולות ומשחקים אולם נראה שכרגע בכל אופן הפלייסטיישן 5 של סוני מוביל ובענק. הקונסולה שכבר מהעיצוב העוטף אותה מספקת חוויה עתידנית מרהיבה ועד המפרט הטכני של המוצר המאפשר לנו ליהנות ממבחר משחקים מומלצים לסוני 5 באיכות גרפיקה וטכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר. 

לא דומה לשום דבר שראיתם עד היום:

אחד הדגשים שסוני שמה לעצמה בייצור הקונסולה המרשימה היא לא להיות דומים לשום דבר אחר הקיים היום בשוק. הכוונה היא ליצור חווית שימוש ומשחק שטרם נראתה וזה מתחיל כבר בעיצוב המרשים של המעטפת של הקונסולה. בחלקה הקדמי של המעטפת ניתן למצוא 2 יציאות USB מסוג A ו-C שיתאימו למכשירים מכל הסוגים. מלבד העיצוב המרהיב שאי אפשר יהיה להישאר אדישים אליו יש גם ממשק משתמש חדש ומרהיב. ממש זה כולל אפשרות נוחה ומהירה להגיע לתפריט הקונסטול סנטר על ידי לחיצה על כפתור הפלייסטיישן בשלט. ניתן להגיע לשם ללא צורך במעבר מדף הבית מה שמשפר את הנוחות והיעילות למשתמשים.

יתרון נוסף של פלייסטיישן 5 ומערכת ההפעלה שלו היא שמשתמשי הפלייסטיישן פלוס (מנויים) יכולים ליהנות מחיפוש מהיר של טיפים וסרטוני הדרכה במידה ונתקעתם בשלב מסוים באחד המשחקים (בדקו גם קטלוג משחקים לסוני 4) ואינכם יודעים כיצד לעבור אותו. 

מפרט פנימי ואיכות המשחקים:

אחד היתרונות שהופכים את סוני 5 לנמכר ביותר בעולם כיום הוא מפרט מתקדם עם מנוע ZEN 2 משודרג עם 8 ליבות מסוג AMD. מעבד גרפי מתקדם ו-16 ג'יגה זיכרון RAM. אלה הופכים את סוני 5 למפלצת במובן הטוב של המילה ובעלת היכולת להפעיל משחקים בטכנולוגיה מתקדמת ואיכות גבוהה מאוד.