כך תפתיעו אמא טרייה עם מתנה מקורית ליולדת

בשעה טובה ההריון הסתיים בלידה של נסיך או נסיכה. האימא והתינוק מרגישים טוב ואתם מבקשים לברך, להתרגש, לרגש ובעיקר, להקל על ההורים הצעירים ולהעלות להם חיוך על השפתיים. אנו נציג כאן מספר מתנות מקוריות אותן כל יולדת תשמח לקבל. רגע לפני שאתם ממהרים לבזבז כמה מאות שקלים על עוד זר פרחים שהיולדת תשאיר אחריה בבית החולים, קחו לכם כמה דקות ותגלו רעיונות למתנות לידה מרגשות, מקוריות ומקסימות. אלו הן מתנות שזוכרים כך שאתם תיזכרו כאלו שהביאו את המתנה המוצלחת ביותר. 

מנורת לילה מיוחדת

עם תינוק קטן לילות לבנים הם דבר שבשגרה. ההורים הטריים צפויים להתעורר במהלך החודשים הראשונים מספר פעמים בכל לילה. מנורת לילה מחליפה צבעים, מעוצבת או מנגנת תיצור בעבורם אווירה נעימה ומרגיעה. מהר מאוד התינוק יצליח ללמוד לקשר בין המנגינה הרכה או האור העמום לבין השינה ויהפוך את מנורת הלילה לחפץ שמסייע לו להירגע ולהירדם במהרה. 

בובת חיבוק שאפשר לחבק חזק חזק

לידה מעוררת בכל בני המשפחה רגשות רבים כך שכמעט בכל רגע נתון יהיה אצלכם בבית מישהו שזקוק לחיבוק. בובה רכה ונעימה תתקבל בברכה על ידי האחים הגדולים של התינוק. ההורים עצמם לא יבינו בהתחלה מדוע רכשתם בעבורם בובת חיבוק, אך מהר מאוד ימצאו את עצמכם נרדמים ברכות על הבובה. כאשר התינוק ייגדל הבובה תהפוך לאחד הצעצועים החביבים עליו.

שמיכה לצילום חודשי

התמונות שההורים מצלמים יהפכו בעתיד לזכרונות מתקופת הינקות. הילדים גדלים מאוד מהר כך שכדאי לנצל כל הזדמנות לצלם, להתרגש ולתעד את תהליך הגדילה. שמיכה לצילום חודשי היא פריט מקסים ושימושי. השמיכה משמשת רקע רך לצילום של הילד ובו זמנית גם שמיכת קלה לעגלה או למיטה. יחד עם השמיכה כדאי לשלב גם אלבום ראשון לילד בו ההורים מתעדים את כל הרגעים המרגשים והמשמעותיים בחיי התינוק.  למידע בנושא צעצועי התפתחות לילדים