מעשנת פחם או גז – מה עדיף?

אחרי שחשבתם על העניין הזה לעומק הגעתם למסקנה שעכשיו זה הזמן הנכון לכם לקנות מעשנת? יש לכם מקום להעמיד אותה בגינה ואתם רוצים לפנק את המשפחה ואת האורחים שלכם עם מאכלים שונים ומקוריים? אם כך, ברור מדוע אתם מתלבטים בין סוגים שונים של מעשנות. ראשית, עוד לפני שננסה להבין האם כדאי לקנות מעשנת פחם או גז, חשוב להבין שמדובר על עולם ומלואו. היום מעשנות הפכו להיות להיט גדול ולכן יש גם לא מעט אופציות שביניהן תוכלו לבחור. לכן אנחנו מציעים לכם תחילה לבדוק איזה מעשנות קיימות, מה שיעזור לכם גם להבין האם אתם רוצים מעשנת פחם או גז. 

 

מה אתם באמת מחפשים? 

 

בבואכם להחליט האם כדאי לכם לקנות מעשנת פחם או גז, אנחנו מציעים לכם לבדוק תחילה מה בעצם אתם מחפשים. האם אתם רוצים לקנות מעשנת: 

 

  • שחברה מוכרת וידועה ייצרה אותה
  • שמגיעה עם אחריות 
  • שקל מאוד לתפעל 
  • שניתן לעשן בה בכל טמפרטורה וכל סוג של בשר או דג

 

אין ספק שמעשנת שעובדת על פחם מובילה לריחות ולטעמים אחרים לעומת מעשנת גז. יחד עם זאת, מעשנות שפועלות על גז הרבה פעמים יכולות להיות קלות ונוחות יותר לתפעול, כך שאתם צריכים לדעת עד כמה, פחות או יותר, תרצו באמת להתעסק בכל הפעלת המעשנת והתפעול שלה. 

 

כמה תשלמו על המעשנת החדשה שלכם? 

 

עוד נתון שכדאי יהיה לקחת בחשבון כשאתם מנסים לבחור בין מעשנת פחם או גז, זו השאלה כמה תרצו לשלם. יש היום מעשנות מאוד זולות ומאיכות לא מספיק טוב אך יש גם מעשנות איכותיות ביותר שמחזיקות מעמד לשנים. לכן חשוב לתת את הדעת גם על המחיר, כי אין סיבה לקנות מעשנת שתהיה יקרה מידי לתקציב שלכם. 

 

אולי יעניין אותך גם מידע על מעשנות טרייגר