מטבח קטן למשרד – למה זה הכרחי?

מטבחון קטן בחלל המשרד מיועד לשרת את העובדים ואת הלקוחות. הוא יוצר אווירה מזמינה וידידותי ויש לו גם אמירה – מי שתכנן את המשרד הזה רצה שיהיה נוח לשהות בו.

אז איך מטבח במשרד תורם לעסקים שלכם ולמה אתם חייבים אחד כזה?

 

מטבח במשרד לשירות העובדים

נהוג לחשוב כי מטבח קטן במשרד מיועד לשרת את העובדים בלבד. העובדים הם אלה שמייצגים את העסק בפני הלקוחות ולכן, חשוב לשמור שהם יקבלו מענה הולם לצרכי היומיום הפשוטים שלהם, כמו לחמם לעצמם אוכל במיקרו, להכין לעצמם כוס קפה בלי להיאלץ לעזוב את המשרד ואפילו לשטוף לעצמם ספל בכיור הקטן, אבל העובדים הם לא הסיבה היחידה.

 

מטבח במשרד לשירות הלקוחות

משרד עסוק, שיש בו כל הזמן תכונה ותנועה של אנשים, הוא משרד שמשדר שהעסקים טובים.

האפשרות להציע ללקוחות שלכם כוס קפה, היא דרך אחת להשאיר אותם בסביבה קצת יותר זמן, לתת להם תחושה שאתם קשובים לצרכים שלהם ומוכנים לתת להם שירות, אבל גם תחושה שיש לכם מספיק שפע בעסק, כדי לחלוק אותו עם הלקוחות.

במילים פשוטות, זה מראה שהעסק שלכם מספיק פורח, כדי שתוכלו להקדיש פינה קטנה במשרד להנאות הקטנות של החיים.

 

לסיכום, מטבח בחלל המשרד הוא מענה חשוב לעובדים שלכם, אשר זקוקים לפינה הקטנה הזו כדי לדאוג לעצמם באמצע יום העבודה בלי לצאת החוצה, אבל הוא גם יוצר רושם חיובי על הלקוחות ונותן להם הזדמנות ליהנות משהות קצרה במשרד שלכם.

נונו מטבחי ליבורנו עושים לכם את הבחירה קלה במיוחד, עם מגוון מטבחים קטנים למשרד, שיעשו את הרושם הנכון על הלקוחות שלכם וישאירו אתכם עם עובדים מרוצים. למידע נוסף והצעת מחיר – התקשרו עכשיו!

 

צרו קשר עם מטבחי ליבורנו.