הסרת כתמים בעור – האם זה אפשרי?

העור שלנו הוא אחד החלקים הכי רגישים בגוף. עור הגוף, אשר אמור להגן עלינו מפני חום, קור, אבק ולכלוכים – הופך עם השנים למקומט ובלוי, הוא מוכתם על ידי פגעי השמש והזמן, כמו גם בעת התעסקות עם פצעי בגרות, נקודות שחורות או שאר פגעים בעור. בכך אנו מוצאים עצמינו לא פעם מתוסכלים בנוגע למראה העור שלנו, בעיקר כאשר יש עליו כתמים שמפריעים להופעה האסתטית.

אם יש לכם כתמים על העור שטרם הפסיקו להעלם, או כאלה שנראה כי לא ייעלמו לעולם – רצוי שתדעו כי ישנן דרכים באמצעותן אפשר להגן ולשמור על עור הגוף. כיום, אפשר לטפל באופן חדשני בכתמים, בעוד ששילוב של טיפולים שאינם פולשניים עם שמירה על אורח חיים בריא – יכולים לעשות את ההבדל! אז כיצד מטפלים?

בכך מבצעים המומחים מספר פעולות להסרת כתמים בעור:

טיפול פילינג בדרגות שונות – כבר מזה שנים שטיפול פינילג בינוני או מתקדם, נחשב כזה שמסיר שכבות מן העור באופן מבוקר, ובונה תאים ושכבות חדשות. באמצעות חומר חולי וגרגירי: אפשר להסיר שכבות עור ישנות ולחדשן. בכך ניתן לטשטש כתמים באופן משמעותי. 

בחירה במזון טוב ובריא – כדי להימנע מכהויות בעור ומתחת לעיינים: רצוי לצרוך מזון שאינו מעובד, לצרוך מזון בריא וכזה שמבהיר את העור ומחדש תאים. בחרו תפריט המלווה בירקות ירוקים, בפירות טובים כמו אבוקדו, בננות קיווי וכדומה, והקפידו לצרוך עלים ירוקים, אגוזים וקטניות. 

טיפול מזותרפיה – גם טיפול מזותרפיה יכול לחדש את תאי העור, זאת דרך הצערת העור ועידוד הקולגן. כאשר מעודדים את הקולגן בעור: אפשר להמריץ את הדם ובכך לחדש תאים ולהעלים תאים מתים אשר מכהים ומכתימים את העור. 

טיפול בחמצן – טיפול באמצעות חמצן מחדש את עור הפנים, מכנה לו בהירות, ממצק את העור ומרענן אותו. באמצעות מומחים בטיפול כזה, אפשר להחדיר את החמצן לעור תוך שימוש במכשור ייחודי שמרענן את העור ומעשיר אותו בלחות. 

לסיכום, בבחירת קליניקה טובה לטיפולים אסתטיים, אפשר להראות צעירים ורעננים יותר – כבר עכשיו!