ארון נעליים – למה אסור שיהיה בית בלעדיו

אחד מרהיטי הבית אשר יצא זה מכבר מהאופנה חוזר כיום ובגדול. מדובר כמובן על ארון הנעליים. לאחר היעדרות של שנים רבות מהנוף הביתי, חוזר ארון הנעליים אט אט לבתים רבים ומוכיח איזו טעות הייתה זו לוותר עליו בקלות רבה כל כך.

אחת הסיבות העיקריות בשלה חזרו ארונות הנעליים לאופנה היא, כי כל אדם מחזיק ברשותו מספר זוגות נעליים, כאשר כל אחת מתאימה לשימוש אחר. כמובן שכאשר קיימת אינפלציה של נעליים יש צורך לדאוג עבורן למקום אחסון ראוי.

כיצד לבחור בארון נעליים?

בחירת ארון כפתרון לאחסון לנעליים אמורה להיות בחירה קלה ופשוטה מאוד. הארון אמור לאחסן את הנעליים של כל בני המשפחה ולכן יש צורך לרכוש ארון מספיק גדול על מנת שיכיל בתוכו את הכול. למרות זאת, אין צורך לרכוש ארון אחד גדול, אלא ניתן לקנות מספר ארונות קטנים אשר ימוקמו בחדרי הבית השונים וישמשו את דיירי אותם חדרים.

בנוסף לכך, יש לשים לב כי במידה ומדובר בבית עם ילדים, כדאי לקנות ארון נעליים בעל מדפים נמוכים על מנת שגם הילדים הנמוכים יוכלו לשים בו את נעליהם בקלות ולא יצטרכו לבקש עזרה בכל פעם.

ארון נעליים = מקום אחסון דקורטיבי

ישנם סוגים רבים ושונים של ארונות נעליים בדמיר רהיטים, בכדי שכל אחד יוכל לבחור את סוג הארון שהכי מתאים לו, כזה שישתלב בעיצוב הבית ויתאים במדויק לחלל אשר הוקצה עבורו בבית. ארונות הנעליים יכולות להיות מעוצבות בצורה מרשימה מאוד, ממש כמו ארונות ספרים אשר עשויות מעץ מובחר. ניתן למצוא ארונות נעליים שמשולבים עם מראה, ארוניות מצוירות, ארונות נעליים פתוחים, ארונות בעלי דלתות מתקפלות ועוד.

כמו כן, ניתן להקצות מקום מיוחד בתוך ארון הבגדים אשר הוא יעוצב בצורה שונה ויכיל מדפים רבים ונמוכים אשר יהיו מיועדים לאחסון הנעליים. כמובן שבשונה משאר חלקי הארון, יהיה חלק זה ללא דלתות או בעל דלתות מחוררות. זאת על מנת לאפשר לנעליים לנשום ולהתאוורר וכדי שהבגדים האחרים שמאוחסנים בארון לא יקבלו ריח רע.