פתרונות הצללה – 3 פתרונות נפוצים ונוחים

בהרבה מקרים בחיים שלנו אנחנו נתקלים בצורך להצללה. אם בטיול, להגן על ריהוט גן או בעבודה. נבדוק כאן כמה זמן ניתן לעשות הצללה, מהם המחירים הקיימים בשוק והאם זה באמת עוזר למשמש כגורם המסתיר את השמש באופן ראוי..

פתרונות הצללה – הצללה חיצונית |

הצללה חיצונית יעילה יותר מהצללה פנימית , מכיוון שהיא למעשה חוסמת את קרינת החום מכניסה פנימה. בנוסף, גווני החוץ מאפשרים עיצוב גמיש ותפעול נוח.

לצד נוחות השימוש והיבטי העיצוב, פתרון הצללה חכם, משפר את יעילות האנרגיה ומביא לירידה דרמטית בשימוש בחשמל. גוונים חיצוניים חשמליים חוסמים מעל 80 אחוז מקרינת החום שתיכנס לחדר דרך החלון.

פתרונות הצללה חיצוניים – פתרונות |

פתרונות הצללה חיצוניים הם חלק בלתי נפרד מהחלון, הן מבחינה תפקודית והן מבחינת העיצוב. מנהלי הפרויקטים שמים לב למגוון פרמטרים: סגנון העיצוב, דרישות תפעול, מאפיינים תרמיים, תנאי אקלים ותכונות ההתקנה הספציפיות.

רגע לפני שאתם גם רוכשים לעצמכם משלל פתרונות ההצללה הקיימים בשוק, נסו לבדוק אילו הכי יתאימו לכם כך שתרכשו את ההצללה הנוחה והטובה ביותר עבורכם.

פתרונות הצללה – 3 פתרונות נפוצים ונוחים |

  1. כיסוי מחורר: לצורך הצללה איכותית אך גם שאינה מוחלטת ואטומה, מומלץ לקנות הצללה מחוררת, גם כדי להנות מהשמש אך יחד עם זאת, להביא כמה שיותר צל למקום בו תציבו את ההצללה.
  2. כיסוי אטום: כיסוי אטום יתאים בעיקר למקומות שבהם אין באמת צורך אפילו בטיפת שמש כדי שתכנס. זה יכול להתאים לזמנים שבהם הגשם יורד מידי פעם, כך שלא נרצה שהוא יחדור את הכיסוי.
  3. הצללה במרפסת: המרפסת היא מקום שהוא כיסוי והצללה יתאימו באופן מושלם. במרפסת מתקיימות לעיתים ארוחות ומפגשים מסוגים שונים, בלילה וגם ביום, כך שהצורך בהצללה עולה כאשר מדברים על מרפסת.

כמה עולה הצללה בגינה? |

הצללה יכולה לעלות במגוון מחירים משתנה. יש מקומות שיצטרכו הצללה רחבה מאוד ומקומות שיצטרכו הצללה צרה. מכיוון שחברות רבות מציעות הצללות בכל מיני דרכים, יש לעשות סקר שוק ואולי כך למצוא את הזול ביותר.

לעוד מידע על פתרונות הצללה, לחצו על הקישור