בובת מין – זה באמת מרגיש אמיתי?

בובות מין הידועות גם בשם בובה מתנפחת או בובות אהבה, הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי המין של מרבית הגברים, בעוד שכיום עם התפתחות הטכנולוגיה, חנויות מין מציעות יותר ויותר חידושים בתחום צעצועי המין, ובובות מין הפכו ליותר מרשימות ואמיתיות. 

אבל מה זה אומר בובת מין? למה זה מיועד?

מי שטרם התוודע לטרנד שמספק אושר ואורגזמות מעולות למרבית הגברים, כדאי שיכיר את בובת המין. מדובר בעצם באביזר מין מיוחד שפותח עד למצב שהוא נראה ממש כמו אישה אמיתית. הבובה מציעה מלבד גוף מושלם ועיצוב נפלא – גם פתחים להחדרת איבר מין גברי כמו פתחי וגינה, פתחים אחוריים ופה שנועד לספק כול איבר מין גברי.

כיום, מרבית הבובות מיוצרות בגודל טבעי של פרטנרית אמיתית, בזמן שבובת הסקס מציעה פתחים בכל המקומות המוכרים, כמו בפה, בנרתיק ובפי הטבעת. כך שניתן לחדור בכול צורה אל הפתחים מבלי לבקש אישורים או להרגיש לא נעים בעת הפעולה. 

הבובה משמשת כפרטנרית של ממש בחיי המין והיא מקנה הכנה ליחסי מין אמיתיים, היא מאפשרת מימוש פנטזיות )שלא תמיד ניתן לממש בקשר זוגי אמיתי), בזמן שהיא אמצעי מושלם להגברת החשק המיני או למיצוי חשקים בצורה שרוצים. 

ממה עשויות הבובות? 

בובות מין, או כפי שרבים נוהגים לכנותן, בובת אהבה: עשויות מסיליקון איכותי רפואי והן מספקות בעת יצורן, תחושת חדירה אמיתית ממש כמו זאת שמתרחשת בעת קיום יחסים עם בן אנוש. הבובות מיוצרות במגוון דגמים ועיצובים (חלקן בהשראה של כוכבות פורנו מפורסמות) והן עשויות 100 אחוז סיליקון. 

אם בעבר, אביזרים כאלה היו מתנפחים או לא נראים אמיתיים, הרי שכיום הבובות בעלות משקל כבד במיוחד של כ20 קילו  לפחות וזאת עבור הגברת תחושת האותנטיות ומקסום האורגזמה המינית. בשל כול אלה רבים מעדיפים לרכוש בובת מין איכותית ולקבל אותה במשלוח דיסקרטי לכול מקום בעולם.