אביזרי סקס שאתם חייבים לנסות

אביזרי סקס

אם אתם רוצים לשפר את חיי המין שלכם להנות מעינוג עצמי מוצלח יותר, אם אתם רוצים לגוון את חיי האהבה שלכם ולפלפל את הנישואים או הזוגיות – חשוב שתדעו שיש משחקי סקס ואביזרי מין שיכולים ממש לשדרג את חייכם. 

כיום יותר ויותר נשים וגברים יודעים שמוצרי אהבה יכולים לשנות לחלוטין עבורם את המשחק המיני, לכן יש מי שבוחרים אביזרים מסוגים שונים אותם אפשר למצוא בחנויות סקס אונליין. 

אז במה מדובר? הנה כמה מוצרים לדוגמא:

וויברטור לו ולה – ויברטור חושני אשר פועל בשני הכיוונים. המוצר מאפשר עינוג גם לגברים וגם לנשים. מדובר בטבעת רטט שמלבישים איבר המין הגברי והיא רוטטת בזמן החדירה. הטבעת מענגת גם את הווגינה ואם את הפין,  ובכך מקנה תמורה מלאה לזוגיות ולחיי המין. 

רוקט פוקט – ויברטור קטן ושובב שנשים חייבות לנסות! מדובר בדגם קטן של ויברטור שנראה ממש כמו ליפסטיק קטן ואפשר לקחת אותו לכל מקום. רוקט פוקט פועל ב 8 מהירויות שונות ומצבי רטט משתנים ואת יכולה לשלוט בו גם באמצעות שלט וגם באמצעות אפליקציה. כך אפשר ליהנות מגירוי עילאי. 

סטרפאון – אביזר מין שמתאים גם לזוגות חד מיניים וגם לזוגות דו מיניים. מדובר במוצר שגברים ונשים אוהבים משום שהוא מאפשר דילדו שמתלבש על רתמה אותה חוגרים על המותניים. באמצעות הדילדו אפשר לחדור אנאלי ווגינאלי ולשחק משחק מיני מטורף שגם הגבר וגם אישה יכולים להנות ממנו זאת באמצעות דילדו רוטט שעושה כל מה שצריך עבור עונג מושלם. 

את שלושת האביזרים האלה אפשר למצוא בחנויות סקס באינטרנט ולהנות באמצעותם מכל מה שמגרה והופך לחלק בלתי נפרד מחיי מין מעולים!

 

ראו גם: חומרי סיכה