מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה הן כלי רב ערך עבור עסקים רבים.  מצלמות אבטחה הן הסוג הנפוץ ביותר של מצלמות במעגל סגור. הן משמשות במגוון מקומות כמו בתים, משרדים וחנויות קמעונאיות.  הן דרך מצוינת וזולה להרתיע פשיעה ולשמור על בטיחות הרכוש . הן יכולות לשמש גם כאמצעי הרתעה למניעת פשע. יתרונות השימוש במצלמות אבטחה הינם רבים. הן קלות להתקנה ולשימוש.   צריך לחבר אותן לשקע החשמל ולחבר אותו לרשת ה-Wi-Fi. ניתן לצפות בהן מכל מקום עם חיבור לאינטרנט בסמארטפון, טאבלט או מחשב. הן מספקות ניטור וידאו 24/7 ששווה את ההשקעה.

חיבור לתחנת ניטור

מצלמות אבטחה מחוברות בדרך כלל לתחנת ניטור מרכזית באמצעות חיבור רשת קווי או אלחוטי. קיימות אלחוטיות הפועלות דיגיטאלית ואנלוגית. דגמים מסוימים יכולים להיות מחוברים באופן אלחוטי לסמארטפונים וטאבלטים באמצעות טכנולוגיית Bluetooth או Wi-Fi. יתרון הגדול ביותר במצלמות אלחוטיות הוא בכך שאין צורך בהעברת כבלים בין  המצלמות למקלט. הטיפוסיות בהן מסוגלות לשדר למרחק שבין 75  ל 150 מטר בשטח פתוח. מערכות אחרות פועלות בשיטה דומה אבל מה שמייחד אותן הוא הצורך בהעברת כבלים ביניהן ובתוך כל המערכת. 

מוזמנים לבקר באתר ZBM >>>

דגמים והתקנה

ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה שניתן לקנות היום, כולל פנים/חוץ, בסגנון כיפה, בצורת כדור ועוד.  יש צורך לשכור שירותי מתקין בעל  מוניטין אשר יכול להכין תכנית להתקנת מערכת שמתאימה לכל אתר. הוא יתקין את המערכת וגם יספק שירותי תחזוקה ותיקונים בעת  הצורך. הוא יבחר את נקודות ההתקנה האופטימאליות על פי הסיטואציה בכל מקום ועל פי בקשות הלקוח.  רשות מוניציפאלית, תרצה מצלמות אבטחה באתרים בעייתיים ומרכזיים כדי לחברם למוקד בקרה ושליטה שלה וכדומה. ישוב בדרגת סיכון לפח”ע יקבל תכנית מפורטת להתקנה, וכן הלאה.