מחפשים תמונות לאתר שלכם? 5 מאגרי תמונות מומלצים.

אנשים אשר עוסקים בתחום המדיה מבצעים שימוש במידע ויזואלי כל הזמן. זה אומר כי החיפוש אחר תמונות, סרטונים, ווקטורים ואייקונים לעולם איננו תם ועבורו יש לפעול עם אתרי תמונות כל הזמן. יש אנשים שפועלים עם מאדר תמונות אחד, ויש כאלה שפועלים מול כמה מאגרים לייעול המלאי שברשותם והזמן. לא מכירים אתרים של תמונות באיכות טובה? הנה חמישה מאגרים נהדרים שמאוד מוכרים בארץ ובעולם, ומהם לבטח יהיה בשימוש עבורכם מינימום אתר אחד.

Stockunlimited

כשמו כן הוא, אתר שבו עם תשלום חודשי קטן ניתן להוריד כמה תמונות שצריכים באותה רצועה נדיבה מאוד של זמן. אומנם הכמות של התמונות היא כזו שבאה לידי ביטוי היטב עם כמה מאות אלפים ולא מיליוני תמונות, אך ברגע בו רוצים יותר לחסוך ואולי נמצאים בענף שעבורו רוב התמונות תהיינה משימוש יהיה מדובר בעלות תועלת טובה.

Pixabay

תמונות במאגר זה הן חינמיות, נקודה שיכולה להיות חשובה ועיקרית ליותר מאדם אחד. המבחר הקיים הוא לא רע בכלל- עם מעל למיליון תמונות שמהן מורידים מה שצריכים, רק חשוב לוודא היכן ברישיון השימוש נדרש לעדכן קרדיט עבור השימוש בתמונה ומה כוללים התנאים עבור ההורדות למשתמשים.

123RF

מאות אלפים של תמונות וגם אייקונים, סרטונים ווקטורים לכל מי שעבורו אלה הם הדבר הכי רלבנטי. אתר ידידותי ונוח לשימוש באתר שהוא מבין מאגרי התמונות היותר בולטים.

Dreamtime

מלאי של תמונות שעבורו השימוש הוא די מקורי, בשיטה של נקודות או בשיטה של צבירת קרדיט. מה זה אומר בפועל? כי לא משלמים עבור התמונות אלא פועלים לפי המתכונת הנ"ל, דבר שיכול להיות די אטרקטיבי עבור מי שמחפש תמונות ללא עלות.

Depositphotos

אם מדברים על אתרים שבהם יש מיליוני תמונות במאגר ענקי, זה אחד מן האתרים הבולטים. מאגר תמונות בחינם שבו יש מעל לחמישים מיליון תמונות מציע מבחר מאוד נדיב של כל תמונה שבעל אתר ובעל חברה לבניית וקידום  יכול לרצות, וגם כאן העלות היא כזו שיכולה להיות בכמה מסלולים יעילים שמהם רק בוחרים ומתחילים להוריד.