איטום קירות חיצוניים

הקירות החיצוניים של הבניין הם אחד האלמנטים החשובים ביותר המגדירים את זהות המבנה. הם לא רק דקורטיביים אלא הם ממלאים תפקיד חיוני בשלמות המבנית, בידוד תרמי והגנה מפני גשם ורוח. במקרים מסוימים הם אף מגנים על הבניין מפני רעידות אדמה או שריפה. לכן, הם צריכים להיות מתוכננים בזהירות כדי להבטיח את בריאותם ובטיחותם לטווח ארוך. הקירות החיצוניים עשויים בדרך כלל מבטון או פלדה אך יכולים להיות עשויים גם מעץ או אבן בהתאם לחומר הנבחר עבורם.

הקירות החיצוניים של הבניין הם החלק החשוב ביותר בבניין. 

הם המקום שבו אנשים חיים ועובדים. לכן, חשוב שהם יהיו מתוחזקים היטב, כדי לשמור עליהם בטוחים ואטרקטיביים. הקירות החיצוניים צריכים להיות תקינים וללא בעיות מבניות. ניתן להשיג זאת על ידי ביצוע תיקונים ושיפורים מסוימים מדי שנה, או אפילו חודשי. הקירות החיצוניים בבניין יכולים להיות עשויים מלבנים או אבן. אם הם צבועים, יש להגן עליהם עם צבע בטוח לשימוש של אנשים, כגון פריימר וצבע. בדוק היטב את הקיר לפני שאתה צובע אותו. בדוק היטב את הפינות כדי לוודא שהן אינן קמורות או קעורות. בדוק שכל הסדקים נאטמים היטב ושכל הפערים התמלאו באיטום. תיקונים ושיפורים אלו יכולים לסייע בשמירה על תקינות המבנה למשך שנים רבות, אפילו עשרות שנים קדימה.

לקראת החורף במיוחד, חשוב מאוד לדאוג לאיטום קירות חיצוניים של הבניין באמצעות עבודות בגובה. ניתן להזמין איש מקצוע אשר יבדוק למשעי את המבנה, ויאטום באופן מסודר כל סדק וכל חור אשר עלול לגרום לנזילות ולרטיבות אשר מזיקים לבניין ועלולים כמובן גם לגרופ לעובש ולבעיות בריאותיות.

קראו עוד באתר של סנפלינג ישראל >>>