ריהוט לבתי ספר – איך לעצב כיתה וחדר מורים

הכיתות וחדרי המורים, המסדרונות ואולם הספורט: כולם חייבים להיות מתאימים לבית הספר אותו אתם מנהלים ובו אתם עובדים. ריהוט לבתי ספר חייב להיות נוח ופרקטי ונכון כמובן עבור התלמידים וסוג בית הספר – כמו למשל יסודי, חטיבה, תיכון וכולי. אז איך מעצבים כיתה וחדר מורים? הנה כמה טיפים טובים:

בחירת קונספט לעיצוב הסביבה הלימודית

בתחילה חשוב לבחור קונספט שילווה את הסביבה הלימודית שלכם. כיתה אינה חייבת להיות אפורה ומשעממת עם קירות לבנים ולוח ירוק. כיום כיתות ומרחבי לימוד לובשים צבעים חגיגיים שמעוררים את הדמיון, תורמים לערנות של התלמידים ועוזרים לפתח יצירתיות. נסו לקבל השראה מחברות אשר מעצבות כיתות לימוד ובחרו אלמנטים עיצוביים כמו למשל מדבקות קיר, צבעי קירות, קישוטים, תמונות, מפות מעניינות, כרזות וכולי, בעזרתם תעצבו את הכיתה.

בחירת ריהוט מתאים

ריהוט לבתי ספר חייב להיות מותאם לגילי הילדים, לתוכנית הלימודים ולהתנהלות פרקטית במרחב. בחרו ספק ריהוט לבתי ספר שיכול לבצע התאמה אישית של הריהוט לכל הצרכים של בית הספר על פי גודל המרחב, פעילות ופרקטיקה. בחרו ציוד וריהוט שכל להזיז ממקום למקום בשל צרכים כמו ניקיון או פעילויות לימודיות שמתקיימות במרחב.

יצירת הרמוניה

חשוב לייצר הרמוניה במרחב. את ההרמוניה יוצרים על ידי שילוב רהיטים עם שאר חפצים כמו לוח מחיק לוח רגיל, ציוד מחשבים ומעבדה, תמונות או כרזות, צבעי קירות, ארוניות, כסאות ושולחנות וכולי. כל הפריטים האלה חייבים להיות קשורים אחר לשני בסגנון, בצבע, בצורה ובקונספט. כך יוצרים סביבת לימודים הרמונית, פרקטית, נעימה למראה ומוצלחת.

בקרו באתר כדי למצוא מגוון רחב של רהיטים לבית הספר: http://www.idanelgani.co.il/