סנדלים לנשים – הטרנדים החמים לקיץ 2021

המאמר באדיבות Euro Sport

ימי החום הרבים בישראל, בעיקר בחודשים יוני –אוגוסט, הופכים את הסנדלים לפופולריים במיוחד. הסנדלים מתאימים לשני המינים, נוחים להליכה ופוטרים אתכם ואתכן מהצורך בגרביים, וכך מפחיתים את פוטנציאל ההזעה ואיבוד הנוזלים. הסנדלים נוחות מאוד להליכה, כאשר מוצאים כמובן התאמה לכף הרגל, והן גם מאפשרות ביצוע פעולות רבות ללא חשש, אם כי כדאי לזכור שבמקרים מסוימים עדיין עדיפות נעליים סגורות, למשל אם יש סכנת נפילת גוף כבד על הרגל, או שיש צורך בנעליים מיוחדות למניעת החלקה אפשרית. סנדלים הם גם פריט אופנתי ומתאימות למגוון רחב ל אירועים ופעילויות. 

 

איך לבחור סנדלי נשים

לפני הרכישה חשוב להכיר את מגוון האפשרויות לרכישת סנדלי נשים, ולהגדיר לעצמכן מהו הצורך והיכן אתן סבורות שתשתמשו בהן. סנדלים עם סוליה עבה מתאימות גם לטיולי שטח ולהליכה על משטחים שונים,  כולל מים,  וסנדלים עם סוליה דקה נחשבות בדרך כלל זוהרות ואופנתיות יותר. הסנדלים מופיעות במגוון צבעים, גזרות ודגמים ולכן רצוי לקבל החלטה לאחר שצפיתן בכמה וכמה זוגות. פרמטר נוסף שמבחים בין סנדלים שונות הוא חלק קדמי פתוח מול חלק סגור. כאשר חלק קדמי סגור, יש בדרך כלל חריצים במעטפת הקדמית, שנועדו לאורר את הרגל. כאן עלולה להתעורר בעיית נוחות מסוימת וזאת בשל מבנה וארך הציפורניים. בסנדלים עם חלק קדמי פתוח האצבעות עלולות לבלוט החותה יותר מדי. 

 

הטרנדים החמים

הטרנדים של קיץ 2021 כוללים סנדלי נשים במגוון צבעים, דגמים וגזרות. השילובים העיקריים בין הצבעים הינם בין שחור, לבן ואפור יחד עם צבעים בהירים כמו ורוד, צהוב ותכלת. חשוב מאוד לבחור סנדלים לפי הטעם האישי אבל אסור לכן להתפשר על הנוחות.