ישועות

כל אחד מאיתנו מחפש דרך לקיים צדקה, כל אחד מאיתנו דרך לעזור לאחרים, כל אחד מאיתנו רוצה לדעת שהוא מקבל ישועה מסוימת וזו יכולה להתקבל על ידי מעשים טובים ועל ידי תפילות שאנחנו נושאים בתקווה שהאל ישמע אותנו.

אנשים רבים מאמינים, כפי שאנחנו יודעים, שאם הם יתפללו מספיק חזק הרי שהתפילה שלהם תיענה והם יזכו לקבל את מה שהם התפללו בשבילו, את מה שהם ביקשו. לכן הם בוחרים להשקיע הרבה זמן והרבה משאבים בתפילות עבור פרנסה, עבור בריאות, זוגיות, נחת מהילדים ועבור דברים אחרים שהם מחפשים וצריכים, בין אם זה בשביל עצמם ובין אם זה בשביל אחרים, בין אם זה משהו שהוא חשוב והכרחי לקיום ובין אם זה משהו שחשוב והכרחי לנפש.

היום קל יותר למצוא תפילות מסוגים שונים שאפשר לשאת אותן מעת לעת, מתי שמרגישים צורך, מתי שנמצאים בשעת משבר או בשעה אחרת. זה לא בגלל שהיום יש יותר תפילות מאשר היה בעבר, אלא בגלל שהיום פשוט הכל יותר זמין ונגיש. לא צריך להשתמש בספר תפילות ולא צריך לזכור תפילות בעל פה, אפשר פשוט לפתוח אתר אינטרנט שמכיל את כל התפילות והישועות, אפשר להיכנס לאפליקציות שמתעסקות בתחום ולמצוא שם את מה שמחפשים.

כיצד עושים את זה בצורה נכונה

צריך לומר, בשביל למצוא תפילות וישועות, צריך כמובן להאמין בזה, צריך להאמין שזה אמיתי, שזה אפשרי, שאם רק נגיד את הדברים בצורה נכונה, הרי שנוכל לעשות את זה בצורה בטוחה וזה אכן יתבצע.

אפשר למצוא לא מעט סיפורים אמיתיים כיצד אותן תפילות מולאו עבור אנשים שונים, כיצד אותם אנשים נענו לישועות שונות ואלה אכן שינו את חייהם מקצה לקצה והפכו אותם לטובים יותר.