מתנות לראש השנה

ראש השנה הוא אחד מני החגים האוהבים ביותר על כל בית בישראל. זהו חג שבו המשפחות מתכנסות וחוגגות אותו לצד אוהביהם בארוחה טובה ובחופשה מפנקת.

בראש השנה נהוג לתת למתנות הן לעובדים וללקוחות והן למארחים בחג. בשורות הבאות ניתן לכם רעיונות מקוריים עבור מתנות לראש השנה שתוכלו להעניק בערב ראש השנה למארחים שלכם, לאבא ואמא, לעובדים, ללקוחות ועוד.

מתנות לראש השנה: מצעד המתנות המובילות

ראש השנה בפתח וזהו הזמן להעניק מתנות לכבוד ראש השנה, אספנו לכם כמה רעיונות למתנות שאותם תוכלו לקנות באחת מהחנויות הפיסיות שקרובות אל ביתכם או בחנויות האונליין.

  • כלי הגשה ואירוח – כלי הגשה ואירוח הם מתנה פופלארית שניתן לתת אותם כמעט לכל אחד ובכל חג. אין בית בישראל שלא זקוק לכלי הכשה ואירוח לאורחים. תמיד כיף לקבל צלחת הגשה מרשימה או כפות לסלט מבמבוק או מכל חומר אחר.
  • מארז יין ושוקולדים – מארז יין ושוקלדים נחשב למתנה כיפית ומהנה. את היין תוכלו לשתות בערב החג ולאחר מכן תוכלו לפנק את אתכם ואת המשפחה שלכם בשוקולדים טעימים ואיכותיים תוצרת יד.
  • מחצלת דוחה חול – הרבה אנשים נמנעים מללכת לים בגלל שנדבק על גופם חול, לא עוד! עם מחצלת דוחה חול כמתנה! ניתן ללכת לים בכל עת. מחצלת דוחה חול היא בהחלט מתנה מדליקה שהרבה אנשים ישמחו לקבל.
  • מכונת פרוזן יוגורט, גלידה וסורבה – מכונת פרוזן יוגורט גלידה וסורבה היא בהחלט מתנה מדליקה שהרבה אנשים ישמחו לקבל, עם מכונה כזו ניתן להתפנק כל השנה עם גלידה ופרוזן יוגורט בטעמים שונים בהכנה ביתית.
  • מכשיר עיסוי שיאצו לגב ולרגליים – מכשיר עיסוי שיאצו לגב ולרגליים זו בהחלט אופציה מעולה למתנה! המארחת שלכם בחג תשמח להתפנק אחרי כל הבישולים, הארגונים והאירוח עם מסאג’ מפנק.