חידוש מעטפת בניין

חידוש מעטפת בניין מתבצע בנסיבות שונות. כך, כאשר פקחי העיריה מגלים כי יש סכנה בטיחותית בגלל סדקים, אריחי קיר רעועים, סכנה לנפילת גושי בטון או להתפוררות טיח ועוד. במקרים כאלו’ נשלחת הודעה לדיירים ואז קיימת חובה בחוק לתיקון הנזקים. הסיבה היא, בעיקר, חשש לפגיעה בכל מי שמסתובב מתחת לבית. מקרים אחרים הינם כאשר בעלי הדירות רואים את הליקויים הללו בעצמם, כשרוצים לשפר את חזית הבית, כאשר יש רטיבות על קירות פנימיים ויש חשש לחדירת מים ועוד. בכל המקרים הללו יש לפנות לקבלן המתמחה בעבודות אלו. 

תהליך מסודר

תהליך השיפוץ הינו מסודר ומתחיל בהגשת הצעת מחיר. בבתים בודדים יכול הבעלים להחליט בעצמו, ואילו בבתים משותפים ההחלטה היא של וועדי הבתים. חידוש מעטפת כולל צביעה חיצונית, במקרים בהם יש טיח שנושר יש לתקנו תחילה. כאשר המבנה מחופה באריחים או בבריקים אזי הוספת חסרים, חיזוק קיימים ועוד. בעת הצורך, מוסיפים חומרי איטום במריחה או בהתזה – מה שמייקר את עלות השיפוץ. עבודות משיקות אחרות הן שיפוץ חדר אשפה, שיפוץ לובי וחדר מדרגות, החלפת דלתות חלודות, תיבות דואר, תיקון והחלפת מרזבים, שיקום שבילים וחיפויים לקרקע ועוד.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו קשר עם א.כסיף >>>

התקנת פיגומים

בעת שיפוץ כזה יש להתקין פיגומים סביב הבניין והדבר הינו באחריות הקבלן שגם דואג לפוליסות ביטוח מתאימות מטעמו. עלויות העבודות נקבעות על פי סוג הדרישות, ובכל מקרה, יש להכין חוזה מסודר עם מפרט עבודות מסודר והוספת סעיפים נדרשים כמקובל כמו: לוח זמנים, תנאי תשלום, מחירים ועוד. מומלץ לקבל שירות מקבלן בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום. הוא משתמש בחומרים איכותיים וברשותו צוות עובדים מקצועי היודע לבצע את המשימות השונות ללא דופי. כך ניתן לקבל תמורה מעולה להשקעה.