אבקות חלבון מומלצות לאחר אימון

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים החלו לעסוק בפעילות ספורטיבית. אין ספק כי פעילות זו מיטיבה עם הגוף והנפש. רוב האנשים נרשמים לחדר כושר על מנת להעלות את מסת השרירים ולעבוד על חיטוב הגוף. אולם אסור לשכוח כי תזונה קשורה רבות לפעילות ספורטיבית וחייבת להיות זו  תזונה בריאה, המכילה כמות נכבדה של חלבון.

 

מדוע ספורטאים צורכים אבקות חלבון?

במכון הכושר, תוכלו לפגוש אנשים שלאחר האימון שותים אבקת חלבון טעימה להפליא. ישנה חשיבות רבה לצרוך את אבקות החלבון הללו לאחר אימון, הן משקמות את הגוף ואף מחדשות רקמות. כל שיש לעשות הוא לערבב את האבקה עם מים למשל, והנה קיבלתם שייק טעים להפליא!

כיום מייצרים אבקות חלבון בטעמים מדהימים! למעשה, ניתן לבוא ולומר כי תוסף התזונה הטוב ביותר בעבור ספורטאים הן אבקות חלבון.

 

על ספורט וחלבונים

העבודה על הגוף בחדר כושר היא לא רק מהנה, היא גם דרשנית מאוד, יש להפעיל מאמץ על שרירי כל הגוף. באמצעות אבקות חלבון מומלצות לאחר אימון, הגוף משקם את עצמו לאחר הפעילות, והאבקה תמיד נגישה, אפשר לקחת אותה בתיק הספורט לכל מקום. אין צורך לעמול במטבח על ארוחה חלבונית.

 

מינון נכון

אבקות חלבון הן גם עניין של מינון. הן מותאמות לגיל המתאמן, לנתוניו הפיזיים, לכושרו הגופני וככלל, כמות אבקות חלבונים שיש לצרוך תלויה גם במשקל. ככל שזה גבוה יותר, צריכת אבקות חלבונים גם היא תהיה בהתאם.

 

לסיכום

לפני התחלת פעילות ספורטיבית, חשוב מאוד להתייעץ עם רופא, מכיוון שלעיתים אנו עלולים לסבול מבעיה רפואית שלא ידענו עליה. לאחר שייתן אישור, תוכלו לרכוש אבקות חלבון איכותיות ובטעמים נפלאים כמו: אבקה בטעם וניל, בטעם מייפל וקינמון, בטעם קצפת ועוגיות, שוקולד סופלה, הטובות והטעימות בשוק!