אוכל איכותי לארנבים – איפה אפשר למצוא?

כשאנחנו חושבים על חיות מחמד, בדרך כלל מה שעולה לנו בראש, באופן טבעי, הם כלבים וחתולים. הן חיות המחמד השכיחות והפופולאריות ביותר שנהוג להחזיק בבית. אך לצידן אנחנו יכולים למצוא חיות מחמד נוספות, כאלה שנהוג להחזיק בבית ולעיתים גם במקומות אחרים, כמו למשל גני ילדים. 

דוגמא לכך הוא ארנב. אנחנו יכולים למצוא לא מעט משפחות עם ילדים וכן גם רווקים ורווקות, וכאמור גני ילדים או בתי ספר, אשר מחזיקים ברשותם ארנבים ומטפלים בהם באופן מסור. בדרך כלל נמצא אותם, באופן טבעי, במקומות בהם יש גינות וחצרות, שם ניתן להתקין כלוב מיוחד עבורם. שם גם אפשר להוציא אותם לטיול קצר בדשא, לתת להם אוכל, ללטף אותם, לנקות ולהחזיר אותם בחזרה לכלוב. 

בניגוד למה שנהוג הרבה פעמים לחשוב, בשביל לטפל בארנבים בצורה נכונה, צריך לספק להם אוכל מתאים. אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של מזון אשר מיועד לארנבים באופן ספציפי. הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב שארנבים אמורים לאכול דשא או עשבים, אך זה לא מדויק, הם צריכים לאכול אוכל איכותי לארנבים, כזה שמותאם עבורם. 

איזה אוכל יכול להתאים לארנבים ואיפה אנחנו יכולים לרכוש אותו?

בעיקרון, אנחנו יכולים למצוא שקי מזון המיועדים ספציפית לארנבים, מדובר על מזון אשר מכיל את המרכיבים החיוניים עבורם, הן בשביל שיוכלו לתפקד בצורה סדירה, לשמור על בריאותם, וכן לשמור על איכות הפרווה שלהם. מדובר במזון עשיר בירקות ומרכיבים תזונתיים שונים. 

אנחנו יכולים למצוא מזון לארנבים בכל חנות חיות מקצועית שמכבדת את עצמה וכן בחוות ומקומות אשר מגדלים ארנבים ומוסרים אותם לאימוץ. לפני שאנחנו רוכשים אוכל מסוים, בשביל לוודא שהוא איכותי, יש לבחון את המרכיבים שלו וכמובן שהוא מתאים לארנב שלנו.