משקה מי חלבון – באיזה טעמים ניתן למצוא אותו בחנויות?

משקה מי חלבון הוא משקה מרענן העשוי מפירות וירקות, המשולבים בחלבון מי גבינה. זהו משקה פופולרי עבור אנשים שנמצאים בדרכים וזקוקים לקצת הידרציה כמו גם לחומרים מזינים.

מי חלבון הוא משקה פופולרי הנחשב לחלופה בריאה למשקאות ספורט. הוא מכיל חלבון וחומרים מזינים אחרים שהופכים אותו לבחירה מצוינת עבור אנשים שמנסים לשמור על התזונה שלהם. בחנויות תוכלו למצוא את המשקה הזה בטעמי מנגו, תות, אוכמניות ותפוז.

תאיצו את העלייה במסת השריר שלכם

משקאות חלבונים הם חדשים יחסית לשוק, כאשר חברות רבות מנסות להכניס את המוצר הזה לפורטפוליו המוצרים שלהם. מי חלבון הוא משקה המכיל חלבונים וחומצות אמינו החיוניים לצמיחת השריר, לחילוף החומרים ולהתאוששות. הוא עשוי מבודד חלבון מי גבינה ותרכיז חלבון מי גבינה שעבר הידרוליזה. הוא מכיל גם אלקטרוליטים כמו נתרן, סידן, אשלגן, מגנזיום, כלוריד ופוספט.

המשקה שווק כדרך בריאה לצרוך חלבון ללא צורך באכילת בשר או מוצרים אחרים מהחי. ניתן לערבב מי חלבון עם מיץ פירות או אפילו להשתמש כשייק החלופי לארוחה. מי חלבון הוא משקה נוזלי המכיל חלבון. הוא משמש לעתים קרובות כמשקה התאוששות לאחר אימונים אינטנסיביים.

כל ספורטאי יכול לצרוך משקה מי חלבון

מי חלבון הפכו פופולריים בשנים האחרונות, במיוחד בקרב ספורטאים ומפתחי גוף. הוא נמצא בשימוש נרחב גם כמשקה לאחר אימון עבור אלה שאינם סובלניים ללקטוז או שיש להם אלרגיות אחרות למזון.

מי חלבון מיוצר על ידי ערבוב אבקת חלבון עם מים קרים ולפעמים מיץ פירות. משקאות אלה קלים להכנה וניתן ליהנות מהם תוך כדי תנועה. כך שאם אתם רוצים לשפר את הביצועים שלהם, הם בוודאי עשויים להתאים.