שירותי סיעוד פרטיים – למה אתם חייבים אותם?

אדם חולה נמצא במצוקה מסוימת. וככל שהוא מוגבל יותר ופחות מסוגל לעזור לעצמו, הרי המצוקה שלו גדולה יותר. הוא חייב מישהו לצדו שיעזור לו; יגיש, יציע, יפנה ויאזין. המוגבלות יוצרת מציאות עגומה מאוד, וכאשר מישהו נמצא לצדו של המוגבל וקשוב להגיש לו סיוע ככל הנצרך, ההרגשה טובה פי כמה. אז לפני הכול הבנו מדוע אדם חולה או קשיש חייב מישהו לצדו. הוא לא מסוגל לסייע לעצמו ולכן צריך כאן מישהו לידו שיוכל לפתור לו בעיות מיד כאשר הן נוצרות.

אולי תעשו זאת בעצמכם?

יש אנשים שמנסים למצוא פתרונות בלי להיעזר בשירותים מקצועיים. הללו מציעים לערוך תורנות בין בני המשפחה ולצרף גם ידידים שיהיו כאן עם המוגבל ויעזרו לו לצלוח את תקופת המחלה שלו עם ליווי צמוד. אבל במציאות זה לא תמיד מוכיח את עצמו. וזה בגלל שתי סיבות. הסיבה הראשונה היא עומס החיים. הילדים והנכדים עסוקים כל אחד בחייו הוא. כולנו מתמודדים עם אינספור מטלות, ולא תמיד יש לנו את הזמן לבוא לשהות לצד המוגבל. הסיבה השנייה היא שיש מצבים רפואיים שמצריכים ידע רפואי. לא כל אחד מסוגל לחבר עירוי, לרחוץ וכן הלאה. אלו פעולות שרק מי שמתמקצע בתחום יכול לבצע.

חייבים שירות סיעוד

אכן, המסקנה שעולה היא שחייבים שירותי סיעוד פרטיים למוגבל. שירותי הסיעוד ניתנים על ידי חברה מקצועית בתחום הסיעוד. החברה מעסיקה צוות של אחים ואחיות סיעודיים. אלו עברו את ההכשרה היסודית שמכינה אותם לספק את השירות המסור והטוב ביותר במקצועיות רבה. יש להם את ההבנה בדבר המסירות שנדרשת מהם וכן יכולת לענות על צרכים ומצבים שונים. המטפל הסיעודי נמצא לצד החולה קשוב לכל בקשה וערני לכל שינוי.

שירות פרטי מול העומס בבתי החולים

כולנו עדים לעומס הרב ששורר בבתי החולים. כל כך הרבה חולים מאושפזים והצוות בהחלט מוגבל ביכולות שלו. כדי שבן המשפחה שלכם יקבל את היחס הנאות ולא ייפול בין הכיסאות בעומס שקיים בבית החולים דאגו לו לשירות סיעוד פרטי של אלי מילר סיעוד בע"מ.