רוצה חיוך מושלם? נעים מאוד ציפוי חרסינה לשיניים

השיניים שלנו משמשות למגוון מטרות חשובות כמו נגיסה, לעיסה, דיבור וכמובן הבעת רגשות באמצעות חיוך. כשם שמדובר על חלק מהותי בפינו, כך השיניים עלולות לצבור פגמים שונים העשויים לפגוע במראה האסתטי שלהן כמו שיניים מוכתמות כתוצאה ממאכלים או משקאות, שיניים פגומות כתוצאה מחבלה או מחלה, וגם שיניים שאינן אסתטיות במראה כתוצאה מגנטיקה כמו שיניים שקועות, עקומות, בולטות, עם רווחים ועוד פגמים נוספים ומגוונים המשפיעים בסופו של דבר על המראה האסתטי של הפה והחיוך.

אז אם תמיד ראיתם פרסומות למשחות שיניים וקינאתם בחיוך הלבן והמושלם של הפרזנטורים בפרסומת? תשמחו לדעת כי גם אתם תוכלו ליהנות מחיוך מושלם באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים, המעניק מענה מהיר ואסתטי לשיניים לבנות ויפות וכמובן חיוך מקסים וכובש.

מהו ציפוי חרסינה לשיניים?

הפתרון לבעיות שהוזכרו לעיל הוא פשוט ואיכותי – הכירו את טיפולי ציפוי חרסינה לשיניים, הנחשבים לאחד מטיפולי האסתטיקה היעילים ואיכותיים ביותר למטרת הנאה מחיוך לבן ואסתטי. מדובר על טיפול הנעשה באמצעות התקנת ציפויים מלאכותיים עשויים מחרסינה על גבי החלק החיצוני של השיניים, כך שאין צורך לסבול מטיפולים ארוכים וכואבים כדי לקבל מראה של שיניים לבנות, ישרות ויפות.  

מה היתרונות בציפוי חרסינה לשיניים?

בשונה מטיפולי הלבנת שיניים לדוגמה, ציפוי חרסינה לשיניים מתבצע באמצעות החומרים והטכניקות המתקדמות ביותר בתחום טיפולי השיניים, דבר המעניק פתרון אסתטי למשך זמן רב. יחד עם זאת, ציפוי חרסינה לשיניים מאפשר למטופלים ליהנות ממראה של שיניים אסתטיות ואחידות, כך שניתן לתקן פגמים קלים במנח ובמראה של שיניים עקומות, בולטות, שקועות או שיניים שיש בהם רווחים כיוון שציפויי החרסינה מסתירים את הפגמים האלו ומעניקים לפה מראה טבעי.

למי זה מתאים?

חשוב לזכור כי טיפול ציפוי חרסינה לשיניים הינו פתרון אסתטי בלבד לשיניים פגומות, ולכן הוא מיועד לרוב עבור מטופלים הסובלים משיניים בגוון לא אחיד, שיניים בעלות צורה עקומה, שיניים עם רווחים או כטיפול משלים לאחר טיפולי יישור שיניים. אצל ד"ר ג'רי כהן מרפאת מומחים מבצעים טיפולי ציפוי חרסינה לשיניים בהתאמה אישית לכל מטופל.