איך לתכנן נכון מקום לאירועים קטנים בשרון?

השרון הוא אזור מאוד יפה שבו יש נופים פסטורליים ומזג אוויר נהדר לכל סוג של חגיגה, ולא פלא כי זהו אחד מן האזורים הבולטים עבור מיקום של אולמי אירועים קטנים וגדולים כאחד. איך מבצעים תכנון נכון של מקום עבור אירוע משמח? הבאנו שלושה עיקרים לכך.

 

בודקים את האווירה

אצל כל אדם שנכנס אל מקום שמיועד לעריכה של אירועים קטנים בשרון מתעוררת תחושה אינטימית שונה בכל פעם בא הוא נכנס אל המקום. זו הסיבה כי בחירה של מקום עבור אירוע קטן או גדול היא כזו שתהיה בסופו של דבר הכי אינדיווידואלית שאפשר, והבחינה של החלל לפי האווירה שמקבלים כשנכנסים אל החלל היא בחינה מאוד חשובה שתוביל בסופו של דבר גם בתור המאפיין הכי חשוב בדרך אל קבלת ההחלטה עצמה. יש כאלה שמחפשים אחר אווירה קסומה, כאלה שמחפשים אחר אווירה מהודרת, כאלה שמחפשים אחר אווירה ייחודית וכאלה שפשוט רוצים כי המקום ירגיש הכי הכי כפרי.

 

התאמה לכמות המשתתפים

לא כל אדם שעומד לערוך אירוע קטן משתתפים או אירוע עסקי קטן יגיע אל אותה כמות של אורחים. ההגדרה של קטן יכולה אצל אדם אחד לעצור בשלושים איש ואצל אדם אחד להגיע עד למאתיים איש. לכן, זה חשוב וכדאי להבין מה המקום מאפשר מן הבחינה של מקום אירועים קטן באזור השרון, ובהתאם לכך להתחיל וליצור רשימה של המקומות שבהם ניתן לארח את כמות האורחים שצפויה להגיע לאירוע מבלי שהדבר יצור תחושה של מחנק ועומס באותו החלל.

 

החלוקה של המקום לאזורים

כל אולם מחולק לאזורים, אבל החלוקה הזו הופכת להיות הרבה יותר מעניינת כשמחפשים אחר מקום שבו רוצים לחגוג אירוע קטן משתתפים. זה המקום שבו העיצוב יעבוד שעות נוספות כדי לייצר מראה סופי ייחודי מכל השאר, וזה כולל את החלוקה של החלל לכמה מקומות שבהם כל אורח יכול למצוא לעצמו פינה לשתות וויסקי, לשוחח עם חברים, לשבת לארוחה טובה ואף לרקוד ולשמח את בעלי השמחה עצמם. בדיקה של החלוקה הזו יביא לתובנה כי לא כל אולם דומה לאחר, בייחוד כשהוא קטן מידה, וההבדלים הללו יסייעו במידה ניכרת לבצע את הבחירה הכי מתאימה.